XXXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja w strugach deszczu [ZDJĘCIA]

Zdzisław Surowaniec
XXXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja  z biegiem głównym na pięć kilometrów o Puchar Prezydenta Stalowej Woli, zorganizowany został w Alejach Jana Pawła II. ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH SLAJDACH>>>Zawody odbyły się mimo ulewnego deszczu z udziałem blisko 600 biegaczy. W biegu głównym zwycięzcą został Di-dovodiuk Dmytro z Ivano-Frankowska na Ukrainie (jego żona Olesja była najlepsza wśród kobiet), drugim był pochodzący z Maroka Olasro, trzeci Patryk Pawłowski. Na zdjęciu - na trasie biegu Didovodiuk Dmytro, Olasro z Maroka i Patryk Pawłowski
XXXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja z biegiem głównym na pięć kilometrów o Puchar Prezydenta Stalowej Woli, zorganizowany został w Alejach Jana Pawła II. ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH SLAJDACH>>>Zawody odbyły się mimo ulewnego deszczu z udziałem blisko 600 biegaczy. W biegu głównym zwycięzcą został Di-dovodiuk Dmytro z Ivano-Frankowska na Ukrainie (jego żona Olesja była najlepsza wśród kobiet), drugim był pochodzący z Maroka Olasro, trzeci Patryk Pawłowski. Na zdjęciu - na trasie biegu Didovodiuk Dmytro, Olasro z Maroka i Patryk Pawłowski Zdzisław Surowaniec
XXXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja z biegiem głównym na 5 kilometrów o Puchar Prezydenta Stalowej Woli, zorganizowany został w Alejach Jana Pawła II.