Za nami 62. otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli (ZDJĘCIA)
Za nami 62. otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli (ZDJĘCIA)
W ubiegłym tygodniu na stadionie lekkoatletycznym odbyły się 62. Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli. Rywalizowano w wielu konkurencjach.
100 metrów kobiet
1. Judyta Zwolińska - KKS Victoria Stalowa Wola - 12.31
2. Magdalena Niemczyk - UKS Tiki-Taka Kolbuszowa - 12.33
3. Oliwia Gut - KKS Victoria Stalowa Wola - 12.52
200 m kobiet
1. Judyta Zwolińska - KKS Victoria Stalowa Wola - 25.06
2. Wiktoria Wrońska - UKS Tiki-Taka Kolbuszowa - 25.77
3. Wanessa Krzyżewska - KKS Victoria Stalowa Wola - 26.10
300 m kobiet
1. Pola Mastalerz - TS Wieliczanka Wieliczka - 42.44
2. Martyna Wal - LKS Stal Mielec - 42.87
4. Natalia Cygan - KKS Victoria Stalowa Wola - 43.80
600 m kobiet u12
1. Karolina Zięba - MKS Stal Nowa Dęba - 1:55.59
2. Magdalena Sojka - KKS Victoria Stalowa Wola - 1:58.02
3. Laura Dobrowolska - MKS Stal Nowa Dęba - 1:59.34
600 m kobiet u14
1. Blanka Machaj - KKS Victoria Stalowa Wola - 1:44.59
2. Magdalena Misztal - KML Lubaczów - 1:53.26
3. Julia Czarny - KKS Victoria Stalowa Wola - 1:53.27
1000 m kobiet
1. Agnieszka Dybka - CWKS Resovia Rzeszów - 2:52.50
2. Julia Szydłowska - UKS Żaczek Połaniec - 2:55.63
3. Olga Wal - LKS Stal Mielec - 2:55.88
Skok w dal kobiet
1. Amelia Gancarska - MUKLA Dębica Korzeniowski.pl - 4.86
2. Dominika Szymańska - MKL Sparta Stalowa Wola - 4.82
3. Kinga Galik - MUKLA Dębica Korzeniowski.pl - 4.75
Skok wzwyż kobiet
1. Kornelia Jaskowiak - KKS Victoria Stalowa Wola - 1.40
2. Aleksandra Kielisze - KKS Victoria Stalowa Wola - 1.40
3. Natalia Chmura - MKL Sparta Stalowa Wola - 1.20
Pchnięcie kulą 4 kg kobiet
1. Ewelina Tęcza - MKL Sparta Stalowa Wola - 9.79
2. Wiktoria Kuziora - KKS Victoria Stalowa Wola - 8.49
3. Dominika Szymańska - MKL Sparta Stalowa Wola - 7.30
Pchnięcie kulą 3 kg kobiet
1. Kinga Szabat - KKS Victoria Stalowa Wola - 8.74
2. Oliwia Wołoszyn - MKL Sparta Stalowa Wola - 8.66
3. Kinga Mierzwa - KKS Victoria Stalowa Wola - 8.24
Rzut młotem 3 kg kobiet
1. Maria Duszkiewicz - LKS Stal Mielec - 47.85
2. Julia Szady - LKS Stal Mielec - 46.74
3. Kornelia Jaskowiak - KKS Victoria Stalowa Wola - 39.19
Rzut młotem 4 kg kobiet
1. Agata Kotwica - KKS Victoria Stalowa Wola - 40.77
2. Natalia Ziółkowska - KKS Victoria Stalowa Wola - 40.44
100 m mężczyzn
1. Jakub Bembenek - KKS Victoria Stalowa Wola - 12.00
2. Adam Wójcik - KKS Victoria Stalowa Wola - 12.66
3. Karol Lesiczka - KKS Victoria Stalowa Wola 12.68
300 m mężczyzn
1. Kacper Szwedo - KKS Victoria Stalowa Wola - 35.03 rekord klubu
2. Marek Grykałowski - KKS Victoria Stalowa Wola - 37.48
3. Szymon Porębski - KS Cracovia 1906 Kraków - 39.96
600 m mężczyzn u12
1. Igor Staszek - WKS Wawel Kraków - 1:55.93
2. Paweł Solak - LKS Znicz Biłgoraj - 2:02.48
3. Adrian Kopeć 0 KB Witar Tarnobrzeg - 2:07.20
600 m mężczyzn u14
1. Michał Bosak - KML Lubaczów - 1:44.34
2. Mateusz Bosak - KML Lubaczów - 1:48.22
3. Norbert Nowak - KKS Victoria Stalowa Wola - 1:48.61
1000 m mężczyzn
1. Damian Kic - GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl - 2:34.63
2. Kacper Jaworski - LKS Stal Mielec - 2:34.92
3. Kamil Kawalerski - KS AZS AWF Kraków - 2:35.48
Skok w dal mężczyzn
1. Jakub Krasowski - MKL Sparta Stalowa Wola - 6.03
2. Maciej Cepil - KKS Victoria Stalowa Wola - 3.85
Skok wzwyż mężczyzn
1. Jakub Krasowski - MKL Sparta Stalowa Wola - 1.85
Rzut młotem mężczyzn
1. Alan Witas MKL Sparta Stalowa Wola - 60.06
Pchnięcie kulą 7.26 kg mężczyzn
1. Mateusz Kopeć - KKS Victoria Stalowa Wola - 13.30
Pchnięcie kulą 6 kg mężczyzn
1. Michał Mierzwa - KKS Victoria Stalowa Wola - 10.35
Pchnięcie kulą 5 kg mężczyzn
1. Michał Pieróg - MKL Sparta Stalowa Wola - 10.56
2. Krzysztof Gęśla - MKL Sparta Stalowa Wola - 10.29
Rzut dyskiem 1 kg mężczyzn
1. Krzysztof Gęśla - MKL Sparta Stalowa Wola - 35.33
2. Piotr Rydzik - MKL Sparta Stalowa Wola - 34.20
Rzut dyskiem 1,75 kg mężczyzn
1. Mateusz Kopeć - KKS Victoria Stalowa Wola - 36.59
Rzut dyskiem 2 kg mężczyzn
1. Bartłomiej Stój - AZS KU Politechniki Opolskiej Opole - 60.31
Rzut oszczepem 600 g mężczyzn
1. Michał Pieróg - MKL Sparta Stalowa Wola - 32.72
2. Kamil Rydzik - MKL Sparta Stalowa Wola - 31.22
Rzut oszczepem 800 g mężczyzn
1. Michał Mierzwa - KKS Victoria Stalowa Wola - 50.99
2. Marcin Bielecki - 50.57