Zabójczy kwadrans piłkarzy Siarki Tarnobrzeg

/PISZ/
Jakub Kwieciński i jego koeldzy z drużyny Siarki Tarnobrzeg mieli olbrzymie powody do zadowolenia. Grzegorz Lipiec
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej Siarka Tarnobrzeg pokonała Orlęta Radzyń Podlaski 3:1 (3:0). Gole dla tarnobrzeskiej drużyny zdobyli: Jacek Rożek w 15 min., Jacek Kuranty w 21 oraz Bartosz Madeja w 30. Dla gości Juryj Michalczuk w 48 min.

Piłkarze Siarki potrzebowali kwadrans skutecznej gry by praktycznie rozstrzygnąć losy toczonego w piekielnym upale meczu. Miedzy 15 a 30 minutą spotkania miejscowi strzelali do siatki rywali, którzy wyglądali na znokautowanych. Druga połowa należała już zdecydowanie do piłkarzy dotychczasowego lidera z Radzynia Podlaskiego. Goście po szybkim trafieniu na początku drugiej połowy mogli później strzelić kolejne gole, ale w bramce Siarki rewelacyjnie spisywał się Łukasz Ćwiczak.

Już w środę 2 maja "Siarkowcy" rozegrają kolejny mecz, tym razem na wyjeździe ze Stalą Sanok.