Zamek Tarnobrzeg pewnie wygrał z MlekPolem! Mistrzynie Polski były doipingowane przez piłkarzy Siarki Tarnobrzeg

/DASZ/
Kinga Stefańska rozegrała w czwartek kapitalną partię i była najlepszą zawodniczką meczu. Grzegorz Lipiec
Niespodzianki nie było i w zaległym spotkaniu ekstraklasy tenisa stołowego kobiet najlepsza drużyna kraju, która od wielu lat jest w Tarnobrzegu uporała się z rywalkami z Lidzbarka Warmińskiego. Nie był to jednak jednostronny mecz. wygrał z MlekPolem! Mistrzynie Polski dopingowali piłkarze Siarki Tarnobrzeg

ZAMEK-SPAR TARNOBRZEG - MlekPol Zamer Lidzbark Warmiński 3:0.

Wyniki gier: Wang Yi Xiao - Monika Pietkiewicz 3:1 (12:14, 11:8, 11:9, 11:6), Renata Strbikova - Alicja Czarnomorska (8:11, 11:4, 11:6, 11:6), Kinga Stefańska - Maja Krzewicka 3:1 (6:11, 11:5, 11:9, 14:12).

Choć mistrzynie wygrały do zera to napracowały się w tym meczu sporo. Już pierwsza gra, w której Chinka Wang Yi Xiao ograła byłą zawodniczkę tarnobrzeskiego klubu Monikę Pietkiewicz dostarczyła wielu emocji. W trakcie gry tych zawodniczek na mecz przyszli trzej piłkarze Siarki: Marcin Grunt, Tomasz Persona oraz Bartosz Sulkowski i tam im się gra gospodyń spodobała, że zostali do końca.

Niespodziewanie od przegrania seta rozpoczęła swój mecz Czeszka Renata Strbikova, która jednak trzy następne partie rozegrała w sposób kapitalny. Trzecia i jak się okazało ostatnia gra wieczoru stała na najwyższym poziomie. Rywalką Kingi Stefańskiej była uzdolniona Maja Krzewicka, która potwierdziła w Tarnobrzegu spore drzemiące w niej możliwości. Pierwszy set padł łupem Krzewickiej, ale później już był pokaz pięknej i skutecznej gry Kingi.
1. ZAMEK 6 12 18:1
2. Nadarzyn 6 12 18:3
3. Wrocław 7 8 15:15
4. Bronowianka 4 6 9:6
5. Częstochowa 5 4 11:12
6. Polkowice 5 4 11:12
7. Sochaczew 5 4 8:13
8. PolMlek 5 2 6:14