Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W sobotę 27 czerwca odbyła się impreza o nazwie Puchar...

Zawodnicy Stalowowolskiego Klubu Biegacza powalczyli o Puchar Starosty Przeworskiego (ZDJĘCIA)

Powalczyli o Puchar Starosty Przeworskiego (ZDJĘCIA)

W sobotę 27 czerwca odbyła się impreza o nazwie Puchar Starosty Przeworskiego w Biegu na Orientację. Udział w niej wzięli między innymi zawodnicy Stalowowolskiego Klubu Biegacza, którzy zanotowali dobre wyniki w trudnych warunkach upalnej pogody.

Zawodnicy startowali w dwóch biegowych rundach, które są częścią cyklu Pucharu Podkarpacia 2020. Trasy przebiegały w lesie niedaleko miejscowości Wólka Ogryzkowa. Marcin Siwek ze Stalowowolskiego Klubu Biegacza wygrał bieg na 5,2 kilometra w swojej kategorii wiekowej. Drugi był natomiast Konrad Koguciuk (AZS UMCS Lublin), a trzeci Jarosław Parys (AZS UMCS Lublin). W rundzie na dystansie 2,5 kilometra również wygrał Marcin Siwek. Wśród kobiet na dystansie 3,7 km w kategorii open czwartą lokatę zajęła Anna Starońska. Przed nią znalazły się jedynie zwyciężczyni Anna Majkowska (Wataha Rzeszów) i Aleksandra Rygiel (UKS Azymut Dębów) oraz Joanna Podolska.

W biegu na 2,2 kilometra Anna Starońska była już druga, a wyprzedziła ją jedynie Aleksandra Rygiel. Po dwóch rundach zawodniczka SKB zajęła ostatecznie trzecie miejsce na podium zawodów. Biegaczom nie pomagała wysoka temperatura i duża wilgotność powietrza.

- Dziękujemy organizatorom (UKS Azymut Dębów) za sprawne zorganizowanie zawodów i miłą atmosferę oraz innym uczestnikom zawodów za fajną rywalizację. Kolejne rundy odbędą się najprawdopodobniej na jesieni. - napisał o tych zawodach Stalowowolski Klub Biegacza na swoim profilu na portalu facebook.com.

Nów w Byku jest wyjątkowy. Układ planet jest ważny dla dwóch znaków!

Wypłaty 14. emerytury będą niższe niż w ubiegłym roku?