Złoty medal dla Oliwii Pakuły, biegaczki Victorii Stalowa Wola

/ARKA/
Oliwia Pakuła, biegaczka Victorii Stalowa Wola, wywalczyła złoty medal w mistrzostwach Polski. Marcin Radzimowski
Wspaniale spisała się w halowych mistrzostwach Polski juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce w Spale reprezentantka Victorii Stalowa Wola, Oliwia Pakuła. Nasza zawodniczka zdobyła złoty medal w biegu juniorek młodszych na 600 metrów.

W finale Oliwia była bezkonkurencyjna i wygrała z czasem 1.32,57 min., przed Patrycją Wieczorek z BKL Bełchatów (1.35,18) i Zuzanną Pyszel z Polonii Warszawa (1.35,96). Drugi medal dla Victorii, brązowy, wywalczył Kamil Pęcak, w trójskoku juniorów, z wynikiem 14 metrów. Bliski podium był Arkadiusz Urbaniak ze Stali Nowa Dęba, który w biegu na 1000 metrów juniorów młodszych zajął czwarte miejsce (2.37,77).

Więcej o startach naszych lekkoatletów w Spale w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.