Złoty, srebrny i brązowy medal lekkoatletek Victorii Stalowa Wola. Danuta Urbanik mistrzynią Polski!

/PISZ/
Danuta Urbanik zdobyłą w Spale dwa medale, złoty i brązowy.
Danuta Urbanik zdobyłą w Spale dwa medale, złoty i brązowy. Arkadiusz Kielar
Niezwykle udany występ podczas halowych lekkoatletycznych mistrzostw Polski w Spale zanotowali przedstawiciele naszego regionu, a już szczególnie lekkoatletki Victorii Stalowa Wola.

Dwa medale, złoty i brązowy zdobyła Danuta Urbanik. W sobotę podopieczna trenera Mirosława Barszcza wywalczyła "brąz" w biegu na dystansie 800 metrów, uzyskując czas - 2.04,79 min. W niedzielę było jeszcze lepiej, bowiem Danusia wygrała bieg na dystansie 1500 metrów uzyskując czas - 4.25,66 min.

Ze srebrnym medalem wróciła do domu inna z zawodniczek Victorii Joanna Jóźwik, która w niedzielnym biegu na dystansie 400 metrów uplasowała się na drugim miejscu zdobywając srebrny medal i czas - 55,35 sek. W sobotę Jóźwik była piąta na 800 metrów - 2.07,08 min.