Zwycięstwo piłkarzy Siarki Tarnobrzeg. Bramkarz Łukasz Ćwiczak znów bohaterem! (zdjęcia)

/PISZ/
Bohaterem meczu Siarki z Bogdanką II Łęczna był bramkarz tarnobrzeskiej drużyny Łukasz Ćwiczak. Marcin Radzimowski
W sobotnim meczu trzeciej ligi piłkarskiej Siarka Tarnobrzeg pokonała Bogdankę II Łęczna 2:0 (2:0). Obydwa gole zdobył w 25 i 35 minucie z rzutów karnych Piotr Mazurkiewicz.

Kolejny bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz tarnobrzeskiej drużyny Łukasz Ćwiczak, który w pierwszej połowie uchronił gospodarzy od utraty czterech goli. Od 67 minuty gospodarze grali w "dziesięciu", bowiem czerwoną kartką ukarany został Wojciech Jakubiec. Ponadto arbiter meczu Łukasz Strzępek z Rzeszowa napomniał aż 10 piłkarzy żółtymi kartkami.