1. liga piłkarzy ręcznych. Enea Orlęta Zwoleń wyraźnie pokonały Trójkę Ostrołęka

Enea Orlęta Zwoleń wysoko pokonały ostatnią w tabeli grupy C pierwszej ligi Trójkę Ostrołęka. Enea Orlęta Zwoleń
W meczu grupy C pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, Enea Orlęta Zwoleń wygrały z Trójką Ostrołęka 34:20. Zwolenianie, którzy zajmują w tabeli piątą lokatę, bez trudu wygrali z ostatnią drużyną w klasyfikacji.

Enea Orlęta Zwoleń wysoko wygrały z ostatnią w tabeli Trójką Ostrołęka

Enea Orlęta Zwoleń - Trójka Ostrołęka 34:20 (16:7)
Enea Orlęta: Ner, Lubawy - Konewka 1, Kamiński, Pyzara, Masalski 3, Seroka 2, Grzelak 1, Łodziński 1, Sałuda 2, Maciejczyk 1, Sałbut 3 (2), Figura 5, Domagała 9 (4), Lasek 1 (1), Tuszyński 5.

Od pierwszych akcji gospodarze wyszli na prowadzenie, a potem błyskawicznie je powiększali - w 6 minucie było 4:0, w 12 - 8:1, w 18 - 11:2. Zawodnicy ze Zwolenia przeważali w każdym elemencie i wykorzystywali niemal wszystkie błędy rywali. W drugiej połowie na boisku częściej pojawiali się rezerwowi i przewaga naszego zespołu już tak szybko nie rosła.

INNE WYNIKI TUTAJ.
TABELA TUTAJ.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: