4 liga. Porażka Pilicy z Piasecznem. Oskar Przysucha pokonał Mazura Karczew

SzS
Sztab szkoleniowy Pilicy - Adam Bolek (z lewej) i trener Bolesław Strzemiński.
Sztab szkoleniowy Pilicy - Adam Bolek (z lewej) i trener Bolesław Strzemiński. Sylwester Szymczak
W weekend rozgrywana jest 28 kolejka IV ligi mazowieckiej. W grupie południowej swoje spotkania rozgrywają zespoły z regionu radomskiego. W piatek wieczorem zakończył się mecz Pilicy Białobrzegi z MKS Piaseczno. Padło aż 11 bramek. W sobotę przed południem Oskar Przysucha wysoko i w dobrym stylu pokonał Mazura Karczew.

Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno 5:6 (3:2)
Bramki: Stanisławski 27, 45, 58, Kucharczyk 44, Zawadzki 79 - Doliński 21, Matulka 26 z karnego, 87, Ziemnicki 64, Orłowski 70, Obłuski 76 z karnego.
Pilica: Sapała - Stróżka, Białecki, Kencel, Grodecki, Zawadzki, Michalski, Kucharczyk, Skałbania, Rawski, Stanisławski.
Tak dziwnego spotkania w Białobrzegach już dawno nie oglądano. Można było odnieść wrażenie, że obie drużyny są już na wakacjach, a mecz przypominał bezstresowy sparing w okresie roztrenowania. Goście prowadzili 1:2, ale przed przerwą po dwóch golach Damiana Stanisławskiego i Michała Kucharczyka zrobiło się 3:2. Po zmianie stron gospodarze podwyższyli wynik na 4:2, ale szybko zrobiło się 4:4. Końcówka należała do przyjezdnych, a gole dla Piaseczna zdobywali byli piłkarze Pilicy - Zbigniew Obłuski i Kamil Matulka.

Oskar Przysucha - Mazur Karczew 5:1 (2:0), mecz trwa godz. 11,
Bramka: Zagórski 25, 54, 88, Kołtunowicz 41, Nowosielski 60, - Dąbkowski 81
Oskar: Wieczorek - Włodarczyk (74 Lech), Moskwa, Walasek, Okachi (46 Kępka), Sapieja, Zagórski, Nowosielski, Itumeleng, Janiszewski, Kołtunowicz (64 Kubryn).
Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu przysuskiej drużyny. W 88 minucie Daniel Zembol zobaczył czerwoną kartkę i goście kończyli mecz w osłabieniu.