70 goli Brazylijczyka Rossi Leandro w Radomiaku

Rossi Leandro strzela swojego 70 gola w barwach Radomiaka Radom.
Rossi Leandro strzela swojego 70 gola w barwach Radomiaka Radom. Krzysztof Kapica Nowiny 24 pl
Gol strzelony w 31 minucie z rzutu karnego w meczu Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom, był 70 w zielonych barwach Brazylijczyka Rossi Leandro. W tym sezonie była to już ósma bramka zdobyta przez Rossi Leandro. Siedem zdobył w lidze i jednego w Pucharze Polski. Trzymamy kciuki za zdrowie popularnego Leo i czekamy na następne bramki Brazylijczyka. Okazją tą będzie niedzielny mecz w ramach 11 kolejki drugiej ligi z GKS 1962 Jastrzębie Zdrój. To spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę, 1 października o godzinie 17 na miejskim stadionie przy ulicy Narutowicza 9.

Bardzo dobrą formą imponuje od początku tego sezonu Brazylijczyk Rossi Leandro. Ma swoim koncie ma już osiem zdobytych bramek, z czego siedem w spotkaniach o drugoligowe punkty.
Po jednym trafieniu zaliczył w meczach z Garbarnią Kraków, Siarką Tarnobrzeg, Rozwojem Katowice, Legionovią Legionowo, ROW 1964 Rybnik, Gryfem Wejherowo i Stalą Stalowa Wola.
Nie zdobył bramki Rossi Leandro tylko w meczu z Gwardią Koszalin. Zagrał w tym meczu jednak zaledwie 20 minut i musiał zejść z boiska z powodu kontuzji. Nie strzelił gola także w meczu z MKS Kluczbork, ale w tym pojedynku w ogóle nie wystąpił.
Ósmego gola w tym sezonie strzelił w meczu Pucharu Polski z Wdą Świecie.
Od kiedy Brazylijczyk Rossi Leandro gra w Radomiaku, w meczach ligowych, meczach pucharowych, meczach barażowych strzelił już 70 goli.
Pierwszą bramkę zdobył dla zielonych 25 marca 2012 roku w meczu trzeciej ligi z Mazurem Karczew na stadionie przy ulicy Struga 63. Rossi Leandro już w 10 minucie pokonał bramkarza Mazura. Radomiak wygrał ten mecz 3:1.