Bardzo ambitna postawa Krzysztofa Wierzby, napastnika Radomiaka

/W.Ł./
Liczymy na dobrą grę napastnika Radomiaka Krzysztofa Wierzby (z prawej) w meczu z Legionovią Legionowo, a przede wszystkim bramki. Ł. Wójcik
Krzysztof Wierzba, napastnik Radomiaka w poniedziałek nie skorzystał z lżejszego treningu i prosił trenera Jerzego Rota, że odbędzie normalne zajęcia.

W poniedziałek radomska drużyna ćwiczyła w dwóch grupach. Pierwsza, która grała z Uczniowskim Klubem Sportowym Szkoły Mistrzostwa Sportowego Łódź miała jedynie lekki rozruch, polegający na rozciąganiu mięśni i zaliczyła odnowę biologiczną.

TRZECH KONTUZJOWANYCH

Druga pod okiem drugiego trenera Arkadiusza Grzyba, która nie grała w SMS odbyła 70 minutowe zajęcia. Trening był podzielony na dwa etapy, najpierw zajęcia strzeleckie, później 20 minutowa gra wewnętrzna. W zajęciach strzeleckich uczestniczył Krzysztof Wierzba, który sam poprosił trenera o to. Napastnik "zielonych" który meczu w Łodzi nie zaliczy do udanych raz po raz pokonywał bramkarza Mirosława Kuczerwę mocnymi strzałami, lub technicznymi uderzeniami. Liczymy, że zawodnik w środowym meczu z Legionovią Legionowo w Radomiu pokaże swoje umiejętności snajperskie. Duże brawa należą się futboliście za bardzo ambitne podejście do poniedziałkowego treningu.
Nadal nie biorą udziału w treningach trzej kontuzjowani piłkarze. Szymon Kurbiel, który narzeka na mięsień przywodziciela, Michał Majewski, który ma pękniętą łękotkę i Maciej Świdzikowski. Ten ostatni narzeka na pachiwnę. Po wizycie w Warszawie u doktora Stanisława Machowskiego, bierze zastrzyki. Trudno jednoznacznie określić kiedy wróci do zajęć treningowych.

ZAGRA WOŹNIAK

Już w środę trzecia kolejka spotkań w trzeciej lidze. Radomiak na własnym boisku o godzinie 17 podejmował będzie Legionovię Legionowo. Po przegranej z UKS SMS 0:2, radomski szkoleniowiec zastanawia się nad zmianą lub zmianami w wyjściowej jedenastce. - Wszystko wskazuje na to, że od pierwszej minuty zagra Maciej Woźniak - mówi trener Rot. Myślę o grze w wyjściowej jedenastce Maćka Lesisza. Mam jeszcze na zastanowienie trochę czasu. Zmiany będą, ale niewielkie - dodaje szkoleniowiec.

Ostatni mecz ligowy z Legionovii z Pogonią Siedlce oglądał trener Radomiaka. - Jak każdy zespół, także i Legionovia ma słabe i mocne punkty. O tym wszystkim napewno dowiedzą się moi podopieczni - mówi Rot.

W historii spotkań Radomiak z Legionovią spotkał się cztery razy. Trzy mecze na boisku wygrał i jeden przegrał. Ale w sezonie 2001/ 2002 na własnym boisku "zieloni" wygrali 3:0, ale po ponad roku wynik zweryfikowano na walkower 3:0 dla Legionovii za grę w Radomiaku nie uprawnionego zawodnika.
Jerzy Rot, trener Radomiaka 1910 SA: - Zastanawiam się nad zmianą lub zmianami w wyjściowej jedenastce. Wszystko wskazuje na to, że od pierwszej minuty zagra Maciej Woźniak - mówi trener Rot. Myślę o grze w wyjściowej jedenastce Maćka Lesisza. Mam jeszcze na zastanowienie trochę czasu.