Broń grała w Starachowicach (zdjęcia)

/SzS/
Pierwszą bramkę dla Broni zdobył Damian Sałek (z prawej)
Pierwszą bramkę dla Broni zdobył Damian Sałek (z prawej) S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom w meczu towarzyskim przegrali w Starachowicach z miejscową Juventą 2:3.

Juventa Starachowice - Broń Radom 3:2 (2:0)Gębura 32, Stawiarski 45, Płusa 78 - Sałek 66, Bargieł 70.

Broń I połowa: Michałek - Noheem, Gorczyca, Bargieł, Budziński, Rdzanek, Pakos, Menert, Doliński, Szczepański, Chudziński.
Broń II połowa: Prasek - Noheem (76 Ksiązek), Bargieł (76 Wróblewski), Kupiec, Wichucki, Rdzanek (60 Bartosiak), Sałek, Pakos (60 Wicik), Leśniewski, Ciupiński, Chrzanowski.

- Lepsza gra niż wynik, bo na przegraną nie zasłużyliśmy. Gole straciliśmy po indywidualnych błędach. Bardzo pozytywnie wypadła trójka testowanych zawodników - mówi Artur Kupiec, trener Broni.

W zespole Broni z nowych zawodników zagrali Kacper Bargieł, Łukasz Pakos (obaj Mszczonowianka Mszczonów) oraz Kamil Szczepański (Hutnik Warszawa). Zagrało też kilku zawodników z rocznika 1995.

Więcej o Broni w poniedziałkowym "Echu Sportowym".