Broń szczęśliwie zremisowała, Orzeł bliżej czwartej ligi (zdjęcia)

/SzS/
Dobry mecz w barwach Broni rozegrał Dominik Leśniewski (na pierwszym planie).
Dobry mecz w barwach Broni rozegrał Dominik Leśniewski (na pierwszym planie). T. Klocek
W meczach 27 kolejki trzeciej ligi piłkarskiej, Broń Radom zremisowała z Wartą Sieradz, natomiast Orzeł Wierz-bica poniósł klęskę w Zelowie i jedną nogą jest już w czwartej lidze.

Broń Radom - Warta Sieradz 2:2 (0:0). Kupiec 55, Leśniewski 85 - M. Kobierski 51, Pawlak 85.
Broń: Młodziński - Bargieł, Kupiec, Gorczyca, Pakos, Leśniewski, Siwak, Sałek, Wicik (46 Noheem), Ciupiński, Chrzanowski (70 Czarnecki).

Pierwsza połowa nie była najlepsza w wykonaniu Broni. Już w szóstej minucie w polu karnym gości faulowany był Jakub Chrzanowski. Niezawodny dotąd Wojciech Kupiec nie wykorzystał karnego. Jego strzał obronił Mateusz Zaniewski.
BŁĘDY BRAMKARZA
Warta nie przyjechała do Radomia się bronić o od czasu do czasu przeprowadzała groźne kontry. Na początku drugiej połowy goście objęli prowadzenie. Chwilę później zrehabilitował się Wojciech Kupiec i po rzucie rożnym trafił głową do siatki.
Warta w 81 minucie po rozegraniu rzutu wolnego objęła prowadzenie. Gdy wydawało się, że goście wywiozą wygraną, Dominik Leśniewski uderzył z dystansu, a golkiper gości puścił piłkę między nogami.

Włókniarz Zelów - Orzeł Wierzbica 4:0 (2:0), Stasiak 21, Kramarys 32, Boczkiewicz 69, Paprocki 90.
Orzeł: Jastrzębski - Czarnecki, Ankurowski, Zieloński, Tu-zimek (46 Woskowicz(, Stawczyk, Stąpór (67 Stanisławski), Orzechowski (85 Jarząbek), Śliwiński (70 Drachal), Marczak, Kosela.

BLISKO DEGRADACJI
- Nie ma o czym mówić. Proszę napisać, że jesteśmy już w czwartej lidze. Zagraliśmy kompromitująco - mówił po meczu Rafał Stąpór, szkoleniowiec gości.

W innych meczach: Zawisza Rzgów - Sokół Aleksan-drów Łódzki 1:3 (0:1), WKS Wieluń - Omega Kleszczów 5:0 (2:0), Lechia Tomaszów Mazowiecki - Start Otwock 1:1 (0:1), MKS Kutno - Mazur Karczew 2:2, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa 0:5 (0:1), Targówek Warszawa - Legionovia Legionowo 0:3 (0:1).