Broń triumfuje w debiucie na nowym stadionie

/SzS/
Daniel Ciupiński zdobył dwa gole w meczu z Włokniarzem
Daniel Ciupiński zdobył dwa gole w meczu z Włokniarzem S. Szymczak
W doskonałych nastrojach piłkarze Broni schodzili po pierwszym meczu na nowym stadionie. Pokonali 3:1 Włokniarza Zelów. Zagrali na nowoczesnym obiekcie, gdzie dopingowało ich około 1300 kibiców.
BROŃ RADOM - WŁÓKNIARZ ZELÓW 3:1 (1:0)
Bramki: Ciupiński 46, 63, Sałek 90 - Ujek 74
Broń: Broń: Młodziński - Noheem, Kupiec, Gorczyca, Budzinski, Rdzanek (84 Chrzanowski), Pakos, Sałek, Złoch (69 Leśniewski), Ciupiński (90 Wicik), Kowalczyk (87 Chudziński).

Zespół Broni powrócił na obiekt przy ul.Narutowicza 9 po blisko dwuletniej przerwie. Radomianie zagrali wreszcie na nowym obiekcie i odnieśli zasłużone zwycięstwo.Dwie bramki dla Broni zdobył Daniel Ciupiński, który wrócił do składu po pauzie za kartki. W 90 minucie trzecią bramkę strzelił Damian Sałek, który uderzył z odległości 23 metrów.