Byłeś na koszykarskim meczu HudroTrucku Radom z Basketem Poznań? Znajdź się na zdjęciach

Maciej Kwiatkowski
Kibice podczas meczu HydroTrucku z Basketem>>>
Kibice podczas meczu HydroTrucku z Basketem>>>Olga Ilkevych
W meczu 10. kolejki koszykarskiej 1. ligi HydroTruck Radom niespodziewanie uległ poznańskiemu Basketowi. Zobaczcie w galerii zdjęć jak dopingowaliście zawodników w środowy wieczór.

Koszykarze radomskiego HydroTrucku przegrali drugi mecz z rzędu. Po tym, jak w ostatnią niedzielę po zaciętym pojedynku ulegli Niedźwiadkom Przemyśl, tak w środę nie sprostali poznanianom. Przegrali z Basketem 67:88.
Tak relacjonowaliśmy ten mecz

W zasadzie zacięty mecz był jedynie w pierwszej części, pierwszej kwarty. Od tego momentu stopniowo zaczęła się powiększać przewaga gości. W trzeciej kwarcie przekroczyła nawet 20 punktów różnicy, ale fani HydroTrucku przez cały czas zagrzewali swoich ulubieńców do walki.

Ostatecznie radomianie przegrali, ale kibice zasłużyli na najwyższą notę. Oto zdjęcia z trybun.