Byłeś na meczu siatkarskiej Tauron Ligi, w którym Moya Radomka grała z UNI Opole? Znajdź się na zdjęciach

Maciej Kwiatkowski
Tak kibicowaliście Radomce w meczu z UNI Opole>>>
Tak kibicowaliście Radomce w meczu z UNI Opole>>>Olga Ilkevych
W piątkowy wieczór Moya Radomka Radom rywalizowała z UNI Opole. Jeśli byłeś na meczu Tauron Ligi, to znajdź się na zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia dużej galerii z tego pojedynku.

Oto duża galeria zdjęć z trybun:

Kibice Radomki, jak zwykle dopisali i w dużej ilości wypełnili halę Radomskiego Centrum Sportu. W dwóch pierwszych setach fani Radomki, nie mieli powodów do radości, bowiem ich ulubiona drużyna przegrywała 0:2.

Sytuacja zmieniła się w trzecim secie, kiedy to radomianki pewnie wygrały. Nic dziwnego, że doping fanów ożywił się jeszcze bardziej. Tak oto sympatycy Moya dopingowali drużynie.