Czwarta liga mazowiecka. Oskar Przysucha - Klub Sportowy Raszyn 3:1 (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu 18 kolejki, pierwszej z rundy wiosennej, Oskar Przysucha pokonał 3:1 Klub Sportowy Raszyn.

Oskar Przysucha - Klub Sportowy Raszyn 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Tomasz Pietrzak 1, 1:1 Karol Karwowski 45+1, 2:1 Mariusz Moskwa 58 z karnego, 3:1 Patryk Czarnota 63.
Oskar: Wieczorek - Klimas (87' Figarski), Moskwa, Kornacki - Grzesiński (46' Miturski), Czarnota, Karwowski, Abbaszadə (46' Nogaj), Wicik - Kołtunowicz, Śliwiński (72' Bojek).

W wyjściowym składzie Oskara kilku nowych piłkarzy, których przysuski klub pozyskał w zimowym okienku transferowym. Byli to, Karol Karwowski z Pilicy Nowe Miasto, Miłosz Grzesiński z Lechii Tomaszów Mazowiecki, Damian Kołtunowicz z Orląt Radzyń Podlaski i piłkarz z Azerbejdżanu Riad.

Mecz dla podopiecznych trenera Łukasza Wiśnika rozpoczął się fatalnie. W 1 minucie po strzale Tomasza Pietrzaka nasz bramkarz musiał wyjmować piłkę z siatki. W 40 minucie poprzeczka uratowała Oskara od utraty drugiej bramki.
Wyrównanie padło w doliczonym czasie gry. Piłkę z rzutu rożnego w pole karne wrzucił Przemysław Wicik, gdzie wysoki Karol Karwowski strzałem głową pokonał bramkarza Raszyna.

Mocny był początek drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy. W 52 minucie za faul na Przemysławie Śliwińskim czerwoną kartką został ukarany jeden z graczy Raszyna. W 58 minucie dobrze prowadzący mecz arbiter podyktował rzut karny za faul na Przemysławie Nogaju. Jedenastkę na gola zamienił Mariusz Moskwa. W 63 minucie już było 3:1. Przemysław Wicik zagrał futbolówkę w pole karne do Patryka Czarnoty, który z kilku metrów wpakował ją do siatki.