Daniel Kwiecień i Stanisław Malec z AT Masters Radom poza konkurencją tenisowych turniejów

Maciej Kwiatkowski
Daniel Kwiecień udanie zaprezentował się w Gdańsku
Daniel Kwiecień udanie zaprezentował się w Gdańsku Facebook Masters Radom
Kolejne sukcesy podczas ogólnopolskich zawodów tenisowych odnieśli młodzi adepci tej dyscypliny reprezentujący Akademię Tenisową Masters Radom. Daniel kwiecień triumfował w Gdańsku, a Stanisław Malec w Kozerkach.

Ostatni weekend przyniósł młodym zawodnikom Mastersa Radom powody do radości. Na kortach w Gdańsku bardzo dobrze zaprezentował się Daniel Kwiecień. Podopieczny Katarzyny Chmielewskiej wygrał zarówno grę pojedynczą, jak i podwójną. W deblu jego partnerem był Maciej Szyc z Sopot Tenis Klub. Zwłaszcza emocjonujący był finał gry singlowej, w której Kwiecień po ponad ponad trzygodzinnej grze pokonał Michała Baranka. Radomianin wygrał pierwszą partię 7:5, by ulec zawodnikowi miejscowego GAT Gdańsk w kolejnej. Za to w supertiebreaku Kwiecień zwyciężył na przewagi 14:12!

Tymczasem w podwarszawskich Kozerkach równych sobie nie miał Stanisław Malec. Zawodnik trenowany przez Jarosława Błaszczyka i Katarzynę Chmielewską występując w starszej kategorii wiekowej (pomarańczowa do lat 9) pokonał wszystkich przeciwników i triumfował w Ogólnopolskim Turnieju Tenis 10.