Drogowiec Jedlińsk przegrał z Bronią Radom 0:2. Goście zbliżają się do lidera!

SzS
Fragment meczu Drogowiec - Broń. Dużo było walki z obu stron
Fragment meczu Drogowiec - Broń. Dużo było walki z obu stron Sylwester Szymczak
W zaległym meczu czwartej ligi, Drogowiec Jedlińsk przegrał z Bronią Radom 0:2. Goście już do przerwy zapewnili sobie wygraną.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - BROŃ RADOM 0:2 (0:2)
Bramki: Nowosielski 18, Imiela 31
Drogowiec: Prasek - Mortka, Janiszewski (83 Prus) Kubryn, Kucharczyk, Koriażnow (55 Gil), Dobosz, Kobylarczyk, Gromski, Bojek (67 Michalski), B. Pełka
Broń: Kula - Góźdź (72 Korcz), Wojciech Kupiec, Grunt, Kventsar (87 Niemyjski), Putin, Sala, Imiela (77 Więcek), Wicik, Nowosielski (83 Leśniewski), Czarnecki.

Bardzo dobre spotkanie, szczególnie do przerwy rozegrali piłkarze Broni. W defensywie nie popełnili błędów, pozwolili gospodarzom na rozwinięcie skrzydeł. W 18 minucie kilka podań wystarczyło, aby Piotr Nowosielski znalazł się w sytuacji sam na sam z Piotrem Praskiem. To była bardzo ładna akcja Broni. W 31 minucie fatalny błąd popełniła defensywa Drogowca, Broń przejęła piłkę, dostał ją na głowę Adam Imiela i nie zmarnował okazji.
Dopiero po zmienia stron przebudzili się gospodarze. W 54 minucie najlepszą okazję miał Michał Kucharczyk, ale stojąc metr przed bramką, źle trafił w piłkę i Michał Kula obronił strzał.
Gospodarze atakowali do końca drugiej połowy o zdobycie kontaktowej bramki, ale Broń nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa.

W środę rozegrany został mecz awansem, w którym Błonianka zremisowała z liderem, Mszczonowianką Mszczonów 2:2. Broń przeskoczyła w tabeli Pilicę Białobrzegi, ma dwa punkty mniej od Mszczonowianki i jeśli wygra w sobotę z ostatnim w tabeli Naprzodem w Skórcu, będzie liderem tabeli.