Enea Czarni Radom przegrywa w Plus Lidze z Treflem Gdansk. Byłeś na widowni hali Radomskiego Centrum Sportu? Szukaj się na zdjęciach

Radosław Olchowski
Stanisław  Wróbel
Stanisław Wróbel
Zobacz zdjęcia z trybun na meczu siatkarzy Enea Czarni Radom. Kibice, znani i...tancerki. Zobacz kolejne slajdy Mateusz Skurosz /Enea Czarni Radom
W środę w hali Radomskiego Centrum Sportu w meczu siatkarskiej Plus Ligi Enea Czarni Radom przegrali z Treflem Gdansk 1:3. Zobaczcie co działo się na widowni.

Siatkarze Enea Czarnych Radom grali z Treflem Gdańsk. Byleś ? Szukaj się na zdjęciach

Siatkarze Enei Czarnych Radom ambitnie walczyli w środę o ekstraklasowe punkty z Treflem Gdańsk. Niestety gdańszczanie okazali się zdecydowanie lepsi. Wygrali 1:3 (37:39, 22:25, 25:22, 20:25) a kibice na długo zapamiętają pierwszego seta. Zobaczcie naszą relację z meczu.

Dużo działo się na widowni, znakomicie prezentowały się tez występujących w przerwach w grze tancerki. Na meczu , mimo że to środek tygodnia pojawiło się też sporo znanych osób.