Energia Kozienice pokonała Motor w Lublinie

Redakcja
Jedną z bramek dla Energii w meczu z Motorem zdobył Eugeniusz Kołodziejczyk (z prawej). Łukasz Wójcik
Mecze piłkarskie rozgrywały nasze zespoły. Oto wyniki.

Orzeł Wierzbica - Wulkan Zakrzew 1:1 (0:1), Stąpór - Senator.

Orzeł: Jastrzębski (46 Domański) - Mazur, Ankurowski, Zieliński, Stawczyk - Stanisławski, Zięba, Lesisz, Nowak, Marczak - Śliwiński oraz R. Gil, Kosela, Orzechowski, Stąpór.

Wulkan: Studziński (46 P. Prasek) - Ziółek, Janakowski, Mortka, Rojek - Stolarek, Senator, Bielawski, Jakóbiak, A. Prasek - Prokop oraz Blank, Turczyk, D. Gil, Pogodziński, Krajewski, Skwarczyński, Żyła, Czubak.

W Orle zabrakło Pawła Czarneckiego, który nosi się z zamiarem rezygnacji z gry w wierzbickiej drużynie. W pierwszej połowie gospodarze powinni prowadzić kilkoma golami, ale dogodne sytuacje marnowali kolejno, Damian Stanisławski, Cezary Zieliński i Michał Marczak. Wulkan strzelił gola po fatalnym błędzie defensywy Orła. Wierzbiczanie wyrównali dopiero w ostatniej minucie po strzale doświadczonego Rafała Stąpóra.

Motor Lublin - Energia Kozienice 2:4 (1:2), Kamola, Kołodziejczyk, Giziński, Seremak dla Energii.

Energia: A. Matysiak (46 Stachurski) - P. Wachowicz, Walasek, Woźniak, Molenda - Kołodziejczyk, Kalinka, Pełka, Giziński - Seremak, Kamola oraz Krześniak, Czaplarski, Strąg, Nowocień, Kłos, M. Matysiak, Woźniczka.

Niespodzianka w Lublinie, gdzie drugoligowy Motor przegrał z czwartoligową Energią. Motor, podobnie jak Energia zagrały w najmocniejszych składach.

Mazowsze Grójec - GLKS Nadarzyn 5:3 (3:0), Zawadzki 3, Łaski, Grodzki dla Mazowsza.

Proch Pionki - Centrum Radom 0:1 (0:1), Rogala.

Więcej czytaj w czwartkowym "Echu Dnia".