Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom pokonał 3:1 Wigry Suwałki. Mecz na trybunach zgromadził około 1000 kibiców

12 minuta meczu. Po tym strzale Patryka Mikity, Radomiak prowadził w meczu z Wigrami Suwałki 1:0. Joanna Gołąbek
W meczu 29 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał 3:1 Wigry Suwałki. Pierwszy raz w tym roku kibice mogli zobaczyć mecz. Na trybunach stadionu przy ulicy Narutowicza zgromadziło się około 1000 widzów.

Radomiak Radom - Wigry Suwałki 3:1 (1:0)
Bramki: Patryk Mikita 12, Damian Nowak 71, Rafał Makowski 88 - Denis Gojko 61.
Radomiak: Kryczka - Jakubik, Świdzikowski, Cichocki, Abramowicz, Michalski, Makowski, Kaput (83. Lewandowski), Fundambul (69. Nowak), Mikita (69. Górski), Sokół.
Wigry: Balawejder - Nowak, Aftyka (39. Gierach), Ozgal, Żabrakowski, Świątek (61. Wełniakl), Mohamed (77. Wasilewski), Bartczak, Karankiewicz, Gojko, Czułowskil.
Sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Widzów: 976.

Tylko trzy punkty mogą cieszyć po meczu z Wigrami Suwałki. Podopieczni trenera Dariusza Banasika, piłkarze Radomiaka za grę wzięli się dopiero, kiedy w 61 minucie, rywal doprowadził do wyrównania i pachniało sensacją.

Radomiak już w 12 minucie po akcji i strzale Patryka Mikity wyszedł na prowadzenie. Kolejne minuty meczu do zdecydowana przewaga podopiecznych trenera Dariusza Banasika i kilka nie wykorzystanych okazji bramkowych. Mieli je kolejno, Mateusz Michalski, Rafał Makowski.

W 61 minucie po fatalnym błędzie Michała Kaputa w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem Mateuszem Kryczką znalazł się Denis Gojko i skierował piłkę do siatki.

Za moment powinno być już 2:1 dla Wigier, ale piłkę po strzale jednego z graczy gości piłkę w linii bramkowej wybił Dawid Abramowicz.

W 70 minucie Dariusz Banasik, trener Radomiaka wszystko postawił na jedną kartę, wprowadzając na boisko dwóch napastników, Macieja Górskiego i Damiana Nowaka.

Ten drugi już po 60 sekundach gry wyprowadził Radomiaka na prowadzenie. Dawid Abramowicz wrzucił piłkę z rzutu rożnego w pole karne, gdzie pierwszy strzał Damiana Nowaka obronił bramkarz suwalskiego zespołu, ale dobitka tego samego zawodnika była już celna i skuteczna.