Grała czwarta liga. Wygrał lider Energia Kozienice i wicelider Oskar Przysucha

/W.Ł./
Wojciech Kupiec (z lewej) strzelił pierwszego gola dla Orła w meczu z Ożarowianką. Piotr Stańczak
Rozegrano 29 kolejkę piłkarskiej czwartej ligi. Energia Kozienice (lider tabeli) skromnie pokonała 1:0 Mazowsze Grójec.

Energia Kozienice - Mazowsze Grójec 1:0 (0:0).
Bramka: 1:0 Stanisławski 50.
Energia: Piaseczny - Mortka, Walasek (46 Budziński), Janiszewski, Szary - Siwak (46 Putin), Kalinka, Kucharczyk, K. Nowocień (46 Ciupiński), Kołodziejczyk - Stanisławski (69 W. Nowocień).
Mazowsze: Majos - Podgórski, Witak, Sobczyk (46 Złoch), Stolarek (78 Dusiński) - Gałka, Ndakiza, Grodzki, Cudny (78 Lesisz), Sobczak - Kucharski (46 Fogler).

Nie był to łatwy dla lidera mecz. Energia bardzo namęczyła się z zagrożonym spadkiem z czwartej ligi Mazowszem.
Już w 4 minucie powinno być 1:0 dla Energii. W pojedynku jeden na jednego, Kacper Nowocień przegrał z bramkarzem Mazowsza Michałem Majosem. W 9 min. Michał Kucharczyk przestrzelił z pięciu metrów. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia lidera. W 50 min. Damian Stanisławski strzelił gola. Jak się okazało była to jedyna bramka jaką zobaczyli kibice w tym meczu na stadionie w Kozienicach.

Szydłowianka Szydłowiec - KS Konstancin 2:5 (0:3).
Bramka: 0:1 Dębski 12, 0:2 R. Prażuch 22, 0:3 Wiercioch 26, 0:4 Dębski 54, 0:5 R. Prażuch 74, 1:5 Czarnecki 85, 2:5 P. Kobylarczyk 90.
Szydłowianka: Osobiński - Suwara, M. Kobylarczyk, Kowalczyk, Łaciak (46 P. Kobylarczyk) - Szyszka (66 Turczyk), Czarnota (87 P. Janik , Drożdżał, Zagórski, Miller (83 Ziętkowski) - Czarnecki.

Szybko o meczu z Konstancinem powinni zapomnieć podopieczni trenera Andrzeja Koniarczyka piłkarze Szydłowianki.

Oskar Przysucha - Okęcie Warszawa 7:0 (3:0).
Bramka: 1:0 Sapieja 5, 2:0 Wiatrak, 3:0 Książek 36, 4:0 Wiatrak 64, 5:0 Książek 70, 6:0 Wiatrak 78, 7:0 Jaworski 88.
Oskar: Adamczyk - M. Gil, Wiatrak, Kornacki (46 Rdzanek) - Grylak, Jaworski, Najdzik, Czpak (68 Nowak), Sapieja, Skałbania (46 Płuciennik), Książek.

Szybko do stołecznej drużyny dobrał się Oskar. Zaledwie po 11 minutach już było 2:0, a skończyło się na siedmiu golach.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Orzeł Wierzbica 1:3 (0:2).
Bramka: 0:1 Wojciech Kupiec 2, 0:2 Kosela 45, 1:2 Kwiatkowski 70, 1:3 Kosela 90+3.
Orzeł: Czarnota - K. Molga, Wojciech Kupiec, Zieliński, Orzechowski, Wójcik, Czarnecki, Lament, Bartosiak, S. Stąpór (42 Skowroński), Kosela.

Trzy cenne punkty zdobyli piłkarze Orła. Dwie pierwsze bramki, to asysty Tomasza Bartosiaka, trzecia Romana Skowrońskiego. Cały zespół Orła zasłużył na ogromne brawa.

Mazur Karczew - Zwolenianka Zwoleń 3:1 (3:0).
Bramka: 1:0 Filipczak 25, 2:0 Pytkowski 38, 3:0 Filipczak 45, 3:1 Oleś 70.
Zwolenianka: Samb -Denkiewicz (56 Miałkowski), Kopeć, Tęcza (46 Kośmiński), Rojek - Rogala, Ogonowski, Rokiciński, Borzęcki (62 Oleś), Królicki (46 Karasiński), Gil.
Mimo przegranej, Zwolenianka podobała się z Karczewie w meczu z Mazurem. Podopieczni trenera Marka Oczkowskiego wygrali drugą połowę.

W innych meczach 29 kolejki: Wilga Garwolin - Znicz II Pruszków 1:1, Żyrardowianka Żyrardów - Hutnik Warszawa, Sparta Jazgarzew - KS Raszyn mecze nie odbył y się, Mszczonowianka Mszczonów - Victoria Sulejówek 1:2 (1:0).