Grała czwarta liga. Zwycięstwa Orła i Szydłowianki, klęska Warki

/W.Ł./
Tomasz Bartosiak strzelił trzeciego gola dla Orła w meczu z Mazurem w Karczewie. Albert Kaczmarzyk
W 9 kolejce piłkarskiej czwartej ligi, trzy nasze zespoły grały ze zmiennym szczęściem.

Nie pomogła zmiana trenera w Klubie Sportowym Warka. Warecka drużyna pod okiem nowego szkoleniowca poniosła klęskę. Podopieczni trenera Karola Kocyka dostali solidnie lanie w Mszczonowie od miejscowej Mszczonowianki aż 1:7. Warka nadal jest bez wygranej w lidze i zespół ten zamyka ligową tabelę z zaledwie trzema punktami.
Bardzo dobrze grały dwa nasze pozostałe zespoły. Na szczególne brawa zasłużyli podopieczni trenera Rafała Stąpóra. Orzeł Wierzbica pokonał w Karczewie miejscowy Mazur 3:1. Karczewianie zajmują drugie miejsce w tabeli. Orzeł nie podłamał się tym, że w 13 minucie przegrywał 0:1. Później w ciągu zaledwie czternastu minut wierzbicka drużyna strzeliła trzy gole i nie dała sobie odebrać cennej wygranej.
Jeszcze bardziej przekonywujące zwycięstwo odnieśli piłkarze Szydłowianki Szydłowiec z UKS Łady na boisku w Raszynie. Dwa gole dla podopiecznych trenera Andrzeja Koniarczyka zdobył Kamil Czarnecki. Występ tego piłkarza w tym spotkaniu stał pod bardzo dużym znakiem zapytania. Po jednej dołożyli, Patryk Czarnota i Tomasz Zagórski. Liderem tabeli jest nadal mimo porażki na własnym boisku Konstancin z Hutnikiem Warszawa.

UKS Łady - Szydłowianka Szydłowiec 0:4 (0:0), Czarnecki 47, 69, Czarnota 72, Zagórski 85
Mazur Karczew - Orzeł Wierzbica 1:3 (1:3), Kociński 13 - S. Stąpór 31, Skowroński 34, Bartosiak 45
Mszczonowianka Mszczonów - KS Warka 7:1 (4:1), Walewski 3, Pociech 8, Gregorowicz 19, 30, 52, Paweł Jakóbiak 77, 88 z karnego - Jankiewicz 36.