Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 3:3.

Mateusz Stąporski (z piłką) strzelił drugiego gola dla Radomiaka.
Mateusz Stąporski (z piłką) strzelił drugiego gola dla Radomiaka. Jarosław Kwiatkowski
W meczu 32 kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Gryf Wejherowo zremisował 3:3 z Radomiakiem Radom. W 62 minucie Radomiak prowadził 3:1. Radomiak zremisował na własne życzenie wygrany mecz.

Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 3:3 (1:1)
(Mońka 34', 81', Nadolski 90' - Leandro 10' (k), Stąporski 57', Cupriak 62')

Gryf: Ferra - Chwastek, Dampc (90' Gerka), Kołc, Kamiński, Nadolski, Wicki, Wicon (65' Łuszak), Mońka, Marczak, Klimczak (59' Tomczak)

Radomiak: Szady - Spychała, Grudniewski, Kościelny, Sulkowski, Stąporski (90' Szpak), Bemba, Kwiek, Cupriak (74' Brągiel), Leandro (72' Agu), Stanisławski

żółte kartki: Wicon, Kamiński

sędzia: Paweł Malec (Łódź)

W 9. minucie w polu karnym Gryfa sfaulowany został Leandro i minutę później sam wymierzył sprawiedliwość z rzutu karnego wyprowadzając zielonych na prowadzenie!

W 20. minucie Leandro stanął przed szansą na podwyższeniu wyniku ale w sytuacji sam na sam trafił piłką w słupek.

Niestety Radomiak sam sobie sprokurował sytuację z 34. minuty kiedy to wyrównującego gola strzałem zza pola karnego zdobył Mońka.

W 36. minucie Stanisławski trafił do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

W 57. minucie gola na 2:1 dla Radomiaka dobył Mateusz Stąporski, który celnie dobił wybroniony strzał Szymona Stanisławskiego!

W 62. minucie Radomiak kapitalnie rozegrał rzut rożny, po którym Kamil Cupriak strzałem głową wpakował gola na 3:1 dla zielonych!

W 81. minucie Radomiak nie potrafił oddalić zagrożenia od własnego pola karnego i Mońka po raz drugi w tym meczu trafił do siatki bramki Szadego, dając gospodarzom nadzieję na korzystny rezultat.

90. minuta w Wejherowie... Najpierw w ogromnym kotle Radomiaka przed stratą gola ratuje dwukrotnie Szady, później słupek... a na koniec Nadolski wbija gola na 3:3.