Historia meczów Radomiaka z Lechią Gdańsk. Maciej Lesisz i Zbigniew Wachowicz, trenerzy zielonych zagrali w dwóch ostatnich meczach ZDJĘCIA

Włodzimierz Łyżwa
Historia meczów Radomiaka Radom z Lechią Gdańsk sięga 1950 roku. Najciekawsze mecze Radomiaka z Lechią miały miejsce w sezonie 1984/1985, kiedy radomianie grali w ekstraklasie. W Gdańsku wygrała Lechia 2:1, w rewanżu w Radomiu padł bezbramkowy remis. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi zespołami zostały rozegrane w sezonie 2005/2006 w drugiej lidze. W Radomiu wygrał Radomiak 2;1 (gole Jakub Cieciura i Rafał Szwed). W tym meczu 90 minut rozegrał Zbigniew Wachowicz (na zdjęciu w wyskoku), a Maciej Lesisz wszedł na boisko w 80 minucie. W rewanżu w Gdańsku padł remis 0:0. W tym meczu 90 minut rozegrał Zbigniew Wachowicz.Aktualnie Zbigniew Wachowicz i Maciej Lesisz, są asystentami Dariusza Banasika, trenera Radomiaka.W sobotę, 28 sierpnia ponownie o ligowe punkty w PKO Ekstraklasie zagrają ze sobą Lechia z Radomiakiem. Początek tego meczu o godzinie 15 w Gdańsku.  ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU RADOMIAKA Z LECHIĄ, ROZEGRANEGO NA STADIONIE PRZY ULICY STRUGA 63 - 28 WRZEŚNIA 2005 ROKU.
Historia meczów Radomiaka Radom z Lechią Gdańsk sięga 1950 roku. Najciekawsze mecze Radomiaka z Lechią miały miejsce w sezonie 1984/1985, kiedy radomianie grali w ekstraklasie. W Gdańsku wygrała Lechia 2:1, w rewanżu w Radomiu padł bezbramkowy remis. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi zespołami zostały rozegrane w sezonie 2005/2006 w drugiej lidze. W Radomiu wygrał Radomiak 2;1 (gole Jakub Cieciura i Rafał Szwed). W tym meczu 90 minut rozegrał Zbigniew Wachowicz (na zdjęciu w wyskoku), a Maciej Lesisz wszedł na boisko w 80 minucie. W rewanżu w Gdańsku padł remis 0:0. W tym meczu 90 minut rozegrał Zbigniew Wachowicz.Aktualnie Zbigniew Wachowicz i Maciej Lesisz, są asystentami Dariusza Banasika, trenera Radomiaka.W sobotę, 28 sierpnia ponownie o ligowe punkty w PKO Ekstraklasie zagrają ze sobą Lechia z Radomiakiem. Początek tego meczu o godzinie 15 w Gdańsku. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU RADOMIAKA Z LECHIĄ, ROZEGRANEGO NA STADIONIE PRZY ULICY STRUGA 63 - 28 WRZEŚNIA 2005 ROKU. tylkoradomiak.pl