Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Historia meczów Radomiaka Radom z Lechią Gdańsk sięga 1950...

Historia meczów Radomiaka z Lechią Gdańsk. Maciej Lesisz i Zbigniew Wachowicz, trenerzy zielonych zagrali w dwóch ostatnich meczach ZDJĘCIA

Historia meczów Radomiaka Radom z Lechią Gdańsk (ZDJĘCIA)

Historia meczów Radomiaka Radom z Lechią Gdańsk sięga 1950 roku.
Najciekawsze mecze Radomiaka z Lechią miały miejsce w sezonie 1984/1985, kiedy radomianie grali w ekstraklasie. W Gdańsku wygrała Lechia 2:1, w rewanżu w Radomiu padł bezbramkowy remis.
Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi zespołami zostały rozegrane w sezonie 2005/2006 w drugiej lidze. W Radomiu wygrał Radomiak 2;1 (gole Jakub Cieciura i Rafał Szwed). W tym meczu 90 minut rozegrał Zbigniew Wachowicz (na zdjęciu w wyskoku), a Maciej Lesisz wszedł na boisko w 80 minucie. W rewanżu w Gdańsku padł remis 0:0. W tym meczu 90 minut rozegrał Zbigniew Wachowicz.
Aktualnie Zbigniew Wachowicz i Maciej Lesisz, są asystentami Dariusza Banasika, trenera Radomiaka.
W sobotę, 28 sierpnia ponownie o ligowe punkty w PKO Ekstraklasie zagrają ze sobą Lechia z Radomiakiem. Początek tego meczu o godzinie 15 w Gdańsku.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU RADOMIAKA Z LECHIĄ, ROZEGRANEGO NA STADIONIE PRZY ULICY STRUGA 63 - 28 WRZEŚNIA 2005 ROKU.