Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pierwszoligowe piłkarski nożne Hydrotrucku Radom przegrały...

I liga kobiet. Piłkarki Hydrotrucku przegrały z liderem na własne życzenie [ZDJĘCIA]

I liga kobiet. Piłkarki Hydrotrucku przegrały z liderem na własne życzenie

Pierwszoligowe piłkarski nożne Hydrotrucku Radom przegrały 0:1 z liderem, UKS SMS II Łódź. Szkoda, bo przerwie radomianki miały dwie wyborne okazje, aby doprowadzić do wyrównania.

Hydrotruck Radom - UKS SMS II Radom 0:1 (0:1)
Hydrotruck: Snopczyńska - Mućka (20 Płóciennik), Rińska, Bińkowska, Molęda, Mazurkiewicz, Zielińska (83 Wnukowska), Szydło (58 Kosiarka), Stasikowska, Chmura, Karoń (80 Sobczak).

Pierwsza połowa należała do przyjezdnych, które atakowały odważnie i nie pozwoliły radomiankom na stworzenie choćby jednej sytuacji. W 25 minucie Anita Snopczyńska obroniła rzut karny, ale wobec dobitki była już bezradna.
Dopiero po zmianie stron radomianki z liderem zagrały jak równy z równym. W 80 min Karina Kosiarska znalazła się w dogodnej okazji, ale mając tylko bramkarkę przed sobą, odskoczyła jej piłka i nie oddała strzału. Z kolei w 90 minucie Monika Płuciennik również w podobnej sytuacji trafiła nogi bramkarki. Szkoda, bo radomianki zagrały dobrą drugą połowę i zasłużyły na remis.