IV liga. Oskar Przysucha podejmował lidera. Drogowiec grał w Piasecznie

Sylwester Szymczak
archiwum
Przedostatnią kolejkę rozegrali piłkarze mazowieckiej czwartej ligi. Niestety obie nasze ekipy przegrały swoje mecze.

Oskar Przysucha - Wisła II Płock 0:2 (0:1)
Bramki: Borowski 21, 49

Oskar: Wieczorek - Bojanowicz (52' Grudzień), Machajek, Moskwa, Wicik (59' Kornacki) - Pankowski (52' Jaczewski), Solomon, Bogołębski (74' Obuch), Kołtunowicz (90’+2 Mazurkiewicz), Janik - Knap (59' Nogaj)

Na boisku w Drzewicy ekipa Oskara gościła lidera. Przysuszanie muszą być jeszcze czujni, bo w trzeciej lidze spadają mazowieckie ekipy Pilica Białobrzegi, Legionovia, a zagrożona jest jeszcze Mławianka.
Po tej porażce Oskar zajmuje 11 miejsce, ale ma na trzy kolejki przed końcem zaledwie dwa punkty przewagi.

MKS Piaseczno - Drogowiec Jedlińsk 3:2 (3:0)
Bramki: Kolecki 52, Zenik 70
Drogowiec: Misiewicz - Krystian Wieczorek, Kacper Nowakowski, Piotr Kolecki, Adrian Kobza, Piotr Dobosz, Jakub Świątek, Filip Wojciechowski (87. Michał Wasilewski), Aleksander Bielawski (46. Krystian Sułecki), Bartłomiej Zenik, Patryk Szubiński.
"Grając w mocno młodzieżowym składzie, Seniorzy Drogowca Jedlińsk postawili się w wyjazdowym meczu ligowym MKS-owi Piaseczno, ale... znów przegrali różnica jednej bramki. Po pierwszej, nieudanej połowie, nasz zespół pokazał po przerwie wolę walki, charakter, zagrał skutecznie i był naprawdę blisko wywiezienia jakieś zdobyczy. Warto zwrócić uwagę, że w składzie naszej drużyny nie mogli zagrać w Piasecznie - Mykola Kharchuk, Filip Lech, Dariusz Mortka, Dominik Woźniak, Mateusz Niewczas, Mateusz Kołodziejczyk..." - czytamy na stronie Drogowca.

W innych meczach: Wilga Garwolin - KTS Weszło 3:1, KS Raszyn - Ząbkovia Ząbki 2:5, KS CK Troszyn - Ursus Warszawa 2:1, Józefovia - Mazur Karczew 2:2, Sokół Serock - Mszczonowianka 1:2, Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2.