Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu czwartej ligi, Enea Energia Kozienice przegrała z...

IV liga. Pechowa porażka Energii Kozienice. ZOBACZ ZDJĘCIA

W meczu czwartej ligi, Enea Energia Kozienice przegrała z Milanem Milanówek, tracąc gola w doliczonym czasie gry.
Enea Energia Kozienice - Milan Milanówek 2:3 (2:2)
Bramki: 1:0Michał Lament 4; 1:1 Bartosz Suchora 10; 1:2 Suchora 23; 2:2 Emil Więcek 28; 2:3 Dorian Zdanowicz 90+2.
Enea Energia: Wrzosek - Dokukin, Wołczyński, Lament, Nowosadko, Czerwiński, Więcek, Walisiewicz, Książek, Kołodziejczyk, Hluschuk
Kozieniczanie chociaż długimi momentami byli zespołem lepszym, stwarzali sobie więcej bramkowych sytuacji, to jednak przegrali mecz. W 28 minucie Emil Więcek doprowadził do wyrównania, a za chwilę Adrian Nowosadko mógł dać prowadzenie, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Po przerwie Energia miała kilka dogodnych sytuacji, ale to goście w doliczonym czasie gry zdobyli gola.