IV liga. Zamłynie Radom w derbach regionu wygrało z Warką! (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Zamłynie - Warka
Fragment meczu Zamłynie - Warka Sylwester Szymczak
W sobotę w meczu czwartej ligi, Zamłynie Radom walczyło z Klubem Sportowym Warka.

ZAMŁYNIE RADOM - KS WARKA 4:3 (3:1)

Bramki: Oparcik 15, Midziołek 21, Bawor 32, Kubica 59 - Pędzikowski 13, 60, Kacperkiewicz 90.

Zamłynie: Prasek - Szary, Woźniak, Moskwa, Nowocień (28 Bawor), Kubica (75 Popiel), Grygiel, Lech (83 Chudziński), Oparcik (86 Kołodziejczyk), Midziołek, Barzyński (62 Szubiński).

Warka: Sapała - Bylak, Kacperkiewicz, Pędzikowski, Lenarczyk (80 Lenarczyk), Sobczak, Pacholski (46 Piotrzkowicz), Witan, Zieliński (75 Krupa), Wierzbicki, Głogowski (60 Malinowski).

Mecz odbył się bez udziału publiczności. Do ostatnich godzin był pod znakiem zapytania, gdyż w ostatnich dniach co najmniej dwóch zawodników z Warki było zakażonych koronawirusem. Byli jednak odizolowani już wcześniej od zespołu i pozostali mogli normalnie od środy trenować.
Warka pierwsza zdobyła bramkę już w 13 minucie, ale gospdoarze szybko odpowiedzieli i przed przerwą byli zespołem lepszym. W ciągu kwadransa Zamłynie zdobyło trzy bramki i mogło na przerwę schodzi z zadowoleniem.
Od 48 minuty gospodarze grali w "dziesiątkę" po czerwonej kartce Woźniaka, ale mimo osłabienia w 59 minucie było już 4:1. Wydawało się, że radomianie mają już mecz pod kontrolą, tymczasem w 90 minucie Warka zdobyła kontaktową bramkę i w ostatnich sekundach dążyła do wyrównania. Warka też kończyła mecz w "dziesiątkę". W doliczonym czasie gry drugą żółtą kartkę zobaczył Paweł Bylak.