Kulisy meczu Radomiak Radom - Widzew Łódź w PKO BP Ekstraklasie. Rozpoczęło się bardzo dobrze. Później było tylko gorzej. Zobacz zdjęcia

Maciej Kwiatkowski
Radość po zdobyciu gola na 1:0 przez Radomiaka, Niestety potem było już tylko gorzej. Więcej zdjęć z meczu na kolejnych zdjęciach.
Mecz 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem Radom, a Widzewem Łódź zakończył sezon 2023/2024 w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Oto, jak ten pojedynek wyglądał od kulis na zdjęciach i filmie.

Kulisy meczu Radomiak Radom - Widzew Łódź w PKO BP Ekstraklasie

Mecz ostatniej serii gier pomiędzy Zielonymi, a Widzewem przyciągnął na stadion przy ulicy Struga 63 komplet widzów. Radomscy fani, pomimo że ich ulubieńcy w 2024 roku byli najgorzej punktującym zespołem po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i przez pełne 90 minut zagrzewali zawodników do zwycięstwa.

Oto kulisy meczu, materiał wideo z tego pojedynku, który przedstawił Radomiak TV:

Rozpoczęło się bardzo dobrze, bo po 26 minutach Jagiellonia Białystok prowadziła z Wartą Poznań 3:0 i w zasadzie wtedy było wiadomo, że radomianie utrzymają się w rozgrywkach na kolejny sezon. Jeszcze lepsze nastroje towarzyszyły fanom, gdy do bramki Widzewa piłkę skierował Luis Machado. Ten sam zawodnik zaraz po zmianie stron podwyższył na 2:0, ale jego, jak i fanów radość trwała bardzo krótko. Arbiter gola nie uznał, dopatrując się przewinienia w postaci zagrania piłki ręką. Od tego momentu tąpnęło wszystko. Zieloni stracili nie tylko trzy gole, ale i blisko milion złotych za to, że zamiast 12. lokaty na koniec sezonu po ostatnim gwizdku wszystkich równolegle rozgrywanych pojedynków znaleźli się na 15 miejscu!