Machalica, Wolszczak, Burczyk - znani aktorzy wystąpią w...

  Machalica, Wolszczak, Burczyk - znani aktorzy wystąpią w Domu Kultury Borki w Radomiu

  /bk/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Machalica, Wolszczak, Burczyk - znani aktorzy wystąpią w Domu Kultury Borki w Radomiu

  ©DK Borki

  Na cykl małych form teatralnych "M-3" zaprasza od soboty, 4 października Dom Kultury Borki.
  Machalica, Wolszczak, Burczyk - znani aktorzy wystąpią w Domu Kultury Borki w Radomiu

  ©DK Borki

  Cykl "M- 3" rozpoczni w sobotę, 4 października, monodram "Audiencja II" Bogusława Schaeffera w reżyserii i wykonaniu Mikołaja Grabowskiego.

  To teatralny eksperyment z udziałem publiczności. Monodram powstaje dopiero na scenie, dlatego też można oglądać go kilkakrotnie bez obaw o znudzenie sztuką. Za każdym razem możemy być pewni, że na scenie wydarzy się coś nieprzewidzianego.

  W niedzielę, 5 października, sztuka "Tajemniczy Mr Love" w wykonaniu Izabeli Noszczyk i Roberta Latuska. Produkcja i reżyseria: Scena Poczekalnia.

  "Tajemniczy Mr Love" to sztuka o potrzebie miłości, a jednocześnie o niemożliwości jej realizacji . Bohater-George- to oszust matrymonialny. Pojawia się w życiu samotnych kobiet, doprowadza do ślubu, a następnie znika z dorobkiem swoich wybranek. Adelajda, 39 - letnia projektantka kapeluszy, wydaje się być jego kolejną ofiarą…ale czy na pewno? Spektakl przeniesie widzów 100 lat wstecz, gdzie ogromną rolę odegrają kostiumy.

  W piątek, 10 października, monodram "Cztery tony podłogi" Domana Nowakowskiego w reżyserii Olimpii Poniźnik-Burczyk. Występuje Paweł Burczyk.

  To historia dojrzałego mężczyzny, który przyjeżdża do stolicy z nadzieją na zrobienie kariery. Bohater dorabia się majątku, stanowiska, cudownej żony … "Cztery tony podłogi" to znakomite, sprytnie napisane monologi, wspaniała, prawdziwa gra aktorska oraz nieoczekiwane zwroty akcji .

  W sobotę, 11 października, "Listy miłosne" Alberta R. Gurneya. Występują: Grażyna Wolszczak i Piotr Machalica. Reżyseria :Dariusz Taraszkiewicz

  Sztuka znakomitego amerykańskiego dramaturga A. R. Gurneya to romantyczna komedia w wersji teatralnej, wykorzystująca multimedialne efekty. Przedstawia historię życia uczuciowego dwojga kochanków w ciągu kilkudziesięciu lat. Kochankowie wymieniają się listami w chwilach szczęścia , jak również w dramatycznych momentach ich związku.

  Spektakle odbywają się w Domu Kultury "Borki" przy ulicy Suchej 2. Początek wszystkich przedstawień o godzinie 19. Cena biletu - 30 złotych. Cena karnetu na wszystkie spektakle: 60 złotych.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

  EKSPERT RADZI  OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  Wideo

  Galerie

  Jedzenie i zabawa

  Styl życia