Włodzimierz Łyżwa
Kacper Pankowski (z prawej) dobrze wypada na testach w Pilicy Białobrzegi.
Kacper Pankowski (z prawej) dobrze wypada na testach w Pilicy Białobrzegi. Włodzimierz Łyżwa
W meczu sparingowym, trzecioligowa Pilica Białobrzegi zremisowała 2:2 z czwartoligową Victorią Sulejówek.

Pilica Białobrzegi – Victoria Sulejówek 2:2 (2:0)
Bramki dla Pilicy: samobójcza, Winiarski.
Pilica: Natorski – Kencel, Walasek, Karasek, Uziębło, Rawski, Zawadzki, Korczakowski, Winiarski, Paterek, Pankowski oraz Adamczyk (bramkarz), Żurawski, Imiołek, Król, Niedziela, Bykowski.

W kolejnym meczu kontrolnym rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej, Pilica Białobrzegi zremisowała 2:2 z Victorią Sulejówek.
Pierwsza połowa rozgrywana była w dość szybkim tempie i od razu można było zauważyć, że Victoria będzie wymagającym przeciwnikiem. Prowadzenie objął nasz zespół po akcji Maćka Kencela, który dośrodkował w pole karne, a tam piłkę niefortunnie przeciął jeden z obrońców gości i wpakował do siatki obok interweniującego bramkarza. Victoria mogła doprowadzić do wyrównania, jednak piłka po strzale jednego z zawodników gości została wybita przez naszego obrońcę tuż przed linią bramkową. Po chwili szybka akcja naszego zespołu i faulowany tuż przed polem karnym był Damian Winiarski. Do rzutu wolnego podszedł sam poszkodowany i precyzyjnym uderzeniem podwyższył wynik tego spotkania.
Druga połowa to również otwarta gra z obydwu stron, jednak to goście z Sulejówka wykazali się skutecznością i doprowadzili do wyrównania. Najpierw po szybkiej kontrze tym razem jeden z naszych zawodników niefortunnie zmienił tor lotu piłki, a ta wpadła do siatki. Kilka minut później napastnik Victorii w sytuacji sam na sam z Filipem Adamczykiem nie dał mu żadnych szans i doprowadził do remisu. Obydwa zespoły dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki, jednak zabrakło czasu i mecz zakończył się remisem.
W tym spotkaniu po raz kolejny w naszym zespole testowany był Kacper Pankowski z rezerw Radomiaka Radom. Wypadł całkiem nieźle i jest szansa, że pozostanie w Pilicy na dłużej.
W tym meczu z powodu kontuzji nie mogli zagrać Bartek Michalski oraz Kamil Czarnecki, który jest już po operacji kolana i czeka go dłuższa przerwa w treningach.
W kolejnym sparingu Pilica zmierzy się z innym IV-ligowcem – Oskarem Przysucha. Mecz rozegrany zostanie w środę 2 lutego o godzinie 18 na stadionie w Białobrzegach.