Zamknij

Echo Dnia

Michał Kucharczyk, piłkarz nożny Pilicy, najpopularniejszym sportowcem 2020 roku w powiecie białobrzeskim [ZDJĘCIA]

Michał Kucharczyk został najpopularniejszym sportowcem 2020 roku w powiecie białobrzeskim.Do końca trwała niezwykle ciekawa walka o to, by triumfować

archiwum prywatne

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/5] Następne

Michał Kucharczyk, najpopularniejszy sportowiec 2020 w powiecie białobrzeskim ZDJĘCIA

Michał Kucharczyk został najpopularniejszym sportowcem 2020 roku w powiecie białobrzeskim.
Do końca trwała niezwykle ciekawa walka o to, by triumfować w naszym plebiscycie sportowym. Wśród sportowców zwyciężył Michał Kucharczyk, piłkarz nożny, napastnik czwartoligowej Pilicy Białobrzegi.
- Jestem mile zaskoczony. Super, że udało się wygrać, to ważne wyróżnienie dla mnie i dla klubu - powiedział Michał Kucharczyk, który jest wiodącą postacią białobrzeskiej drużyny.
Michał Kucharczyk jet wychowankiem Radomiaka Radom (juniorzy i seniorzy). Następnie grał w Pilicy Białobrzegi, Energii Kozienice, Skaryszewiance, Jedlińsku i ponownie od trzech lat reprezentuje barwy Pilicy Białobrzegi i jest czołowym zawodnikiem czwartoligowego zespołu. Gra na pozycji napastnika.
Grę w piłkę łączy z pracą nauczyciela wychowania fizycznego z Technikum Zawodowym w Nowym Mieście nad Pilicą.
- Bardzo lubię swoją pracę i jestem bardzo z niej zadowolony - mówi Michał Kucharczyk.
W życiu prywatnym miłością Michała Kucharczyka najpopularniejszego sportowca 2020 powiatu białobrzeskiego jest radomianka Anita. - Znamy się już ponad rok - mówi trzykrotny zwycięzca naszego plebiscytu w powiecie białobrzeskim.
Zobacz zdjęcia

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy