Młode radomskie tenisistki zdobyły medale

/SzS/
Tenisistki Returnu (od lewej) Aleksandra Buczyńska, Maria Grzeszczyk i Patrycja Polańska - są w czołówce krajowej w swojej kategorii. archiwum
Drugie, trzecie oraz czwarte miejsce zdobyły skrzatki Returnu Radom podczas halowego tenisowego turnieju w Pabianicach "Superseria 2009".

W zawodach startowała najlepsza krajowa szóstka zawodników z kategorii 12 - 14 lat. Wśród 12-latek Maria Grzeszczyk awansowała do finału, gdzie przegrała z Magdaleną Fręch (ŁKT Łódź) 3:6, 2:6. Trzecie miejsce w tej kategorii zajęła Aleksandra Buczyńska, zaś czwarte Patrycja Polańska.

Cała trójka młodych radomianek, to nadzieje radomskiego tenisa. Warto przypomnieć, że dziewczęta niedawno zdobyły mistrzostwo Polski do lat 12.