Moya Radomka Radom zajmuje 9 miejsce w tabeli Tauron Ligi. Siatkarki z Radomia wygrały Złoty Set z Uni Opole. Zobacz zdjęcia z meczu

Amelia Sumara
Moya Radomka Radom wygrała złoty set z Uni Opole.
W środę, 12 kwietnia o godzinie 19, siatkarki Radomki rozegrały już drugie spotkanie w ramach fazy play-off Tauron Ligi w Stegu Arenie w Opolu. Rywalem siatkarek z Radomia była obecnie dziesiąta drużyna w tabeli - Uni Opole.

W środę, 12 kwietnia o godzinie 19 siatkarki Moya Radomka Radom zmierzyły się z Uni Opole w opolskiej Stegu Arenie w ramach fazy play-off Tauron Ligi. Drużyna z Radomia plasuje się obecnie na 9 pozycji w tabeli, natomiast siatkarki z Opola są miejsce niżej.

Ostatni wyjazdowy mecz Radomki w fazie play-off

Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom rywalizowała z Uni Opole o 9 miejsce w tabeli w ramach fazy play-off Tauron Ligi. Pierwszy z dwóch meczy siatkarki rozegrały w hali Radomskiego Centrum Sportu w czwartek, 6 kwietnia. Moya Radomka Radom wygrała to spotkanie 3:1.

Moya Radomka Radom - Uni Opole

Mecz rozpoczął się zagrywką siatkarek z Radomia, ale pierwszy punkt zdobyło Uni Opole, które wygrało pierwszy set. W drugim secie Radomka pokazała, że potrafi grać w siatkówkę i wyrównała w setach 1:1. Trzeci set padł łupem drużyny z Opola. Czwarty, niezwykle wyrównany set zgarnęło Uni Opole. O tym, która drużyna zdobędzie 9 miejsce w tabeli Tauron Ligi decydował Złoty Set.

MVP spotkania została Gabriela Makarowska-Kulej z Uni Opole.

Złoty set wygrała Moya Radomka Radom, która zajmuje, dzięki temu 9 miejsce w tabeli Tauron Ligi.