Na zalewie w Toporni pod Przysuchą zostały rozegrane Zawody Spławikowe o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Przysucha

Antoni Sokołowski
Zawody wędkarskie zostały rozegrane na zalewie Topornia pod Przysuchą.
Zawody wędkarskie zostały rozegrane na zalewie Topornia pod Przysuchą. Urząd Gminy i Miasta w Przysusze
Niedzielna, deszczowa pogoda nie sprawiła problemów, w rozegraniu Towarzyskich Zawodów Spławikowych o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Przysucha. Na zalew w Toporni przyjechało wielu wielbicieli wędkowania.

Towarzyskie Zawody Spławikowe zostały rozegrane w Toporni pod Przysuchą

Zawody zostały zorganizowane przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego numer 20 w Przysusze. Turniej jest zaliczany do cyklu Gran Prix Roku i zamyka sezon spławikowy.

W tegorocznej wędkarskiej rywalizacji wystartowało 28 zawodników w trzech kategoriach: Juniorzy, Kadeci, Seniorzy.
A oto zwycięzcy, w kategorii Juniorzy: 1. Nowociński Patryk; 2. Brzyk Maciej; 3. Włodarczyk Jakub.
W kategorii Kadeci: 1. Brzyk Wojciech, 2. Tokarski Filip, 3. Adamczyk-Jóźwik Alicja.
W kategorii Seniorzy: 1. Górnik Janusz; 2. Nowociński Radosław; 3. Jóźwik Krzysztof.
Burmistrz Tomasz Matlakiewicz gratulował wszystkim zawodnikom, laureatom zaś – osiągnięcia najlepszych wyników.