Niedziela w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Zamłynie w Lipsku i ciekawe derby powiatu grójeckiego

SzS
Ławka rezerwowych Zamłynia w meczu z Powiślanką
Ławka rezerwowych Zamłynia w meczu z Powiślanką archiwum Zamłynia
W niedzielę rozegrane zostały trzy mecze w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Dużą niespodziankę sprawiła Iłżanka Kazanów, która wyraźnie pokonała Jodłę Jedlnia Letnisko. W derbach powiatu grójeckiego, Pilica przegrała z Warką. Zamłynie doznało porażki w Lipsku.

Powiślanka Lipsko - Zamłynie Radom 2:0 (0:0)
Bramki: Król 57, Borcuch 80
Powiślanka: Rak - Dryka (73 S. Jabłoński), Cieciura, Krupa, Król, Gardynik, Bajor, Gajos (85 Woźniak), Mateusz Piłat (60 Borcuch), Próchniak, C. Jabłoński (90 Skorupa).
Zamłynie: Jastrzębski - Rdzanek, Chudziński, Jopek, Ścigała, Woźniak, Chodyra, Gregorek, Szubiński, Stępniewski, Kubica.

W 37 minucie słupek, a w 50 minucie poprzeczka uratowały gospodarzy od straty gola, a w 57 minucie to Powiślanka objęła prowadzenie. W 80 minucie było już 2:0. Taką wygraną lipszczanie dowieźli do końca.
- Jak się nie wykorzystuje takich okazji jakie mieliśmy, to się niestety przegrywa mecz - powiedział nam Piotr Pluta, kierownik radomskiego klubu.

Pilica Nowe Miasto - KS Warka 2:3 (1:2)
Bramki: Kozłowski 43, Krzemiński 51 z karnego - Majewski 10, Wierzbicki 19, Bylak 48
Warka: Sadkowski - Wierzbicki, Lewecki, Głogowski, Bubiec, Majewski, Witan, Mińkowski (90 Słomiński), Ząbkowski (60 Pacholski), Woźniak (55 Górecki), Bylak (85 Potrzebowski).
W derbach powiatu, rozgrywanych w Mogielnicy, Warka bardzo szybko zdobyła dwie bramki.
- W drugiej połowie zdobyliśmy trzecią bramkę, za chwilę rywal odpowiedział i było bardzo nerwowo, ale na szczęście udało się do końca utrzymać zwycięski wynik - powiedział Kamil Witkowski, dyrektor sportowy KS Warka.

Iłżanka Kazanów - Jodła Jedlnia Letnisko 3:0 (2:0)
Bramka: Hebda 3, Michalik 45, Karls 60
Od 55 minuty Iłżanka grała w osłabieniu. Czerwoną kartkę zobaczył Bitner. Z kolei Maksymilian Kiraga w 82 minucie dostał drugą żółtą kartę i Jodła również kończyła w osłabieniu.