Norbert Stańczyk wiceliderem kartingowych mistrzostw Polski

/sid/
Norbert Stańczyk (na pierwszym planie) z Automobilklubu Radomskiego dwukrotnie stanął na podium w czasie zawodów w Poznaniu J. Stobiecki
Drugie i trzecie miejsce wywalczył Norbert Stańczyk z Automobilklubu Radomskiego w zawodach 5 i 6. rundy kartingowych mistrzostw Polski kategorii KF2, rozegranych na torze w Poznaniu.

Radomski kierowca zachował pozycję wicelidera klasyfikacji generalnej mistrzostw.

W czasie weekendu, na torze w Poznaniu, w kategorii Rok 125 wystartowali dwaj kolejni radomianie. Witold Iłłakowicz, zajął 13 i 16. miejsce, Michał Zając 16 i 18. miejsce.

Więcej we wtorkowym wydaniu "Echa Dnia".