MKTG SR - pasek na kartach artykułów
6 z 9
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Do momentu oficjalnego otwarcia lotniska w Radomiu miejsce...

Nowe oferty pracy na lotnisku w Radomiu. Zobacz jakie są wymagania i kogo szukają. Wciąż można się zgłaszać

Agent Obsługi Naziemnej (Obsługa Pasażerów) na Lotnisku

Do momentu oficjalnego otwarcia lotniska w Radomiu miejsce pracy to Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Zakres obowiązków

·      Kompleksowa obsługa pasażera w terminalu lotniska
·      Obsługa informacji w terminalu oraz telefonicznie
·      Obsługa pasażera w kasie biletowej
·      Obsługa pasażera w biurze bagażu zaginionego
·      Obsługa rejsów General Aviation i VIP
·      Współpraca z innymi sekcjami naszej firmy i służbami lotniska

Wymagania:
·      Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
·      Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta
·      Umiejętność pracy w zespole
·      Umiejętność pracy pod presją czasu
·      Chęci i motywacja do prac