Pewne trzy punkty siatkarzy Cerrad Czarnych Radom w Bielsku-Białej. BBTS pokonany 3:0.

/W.Ł./
Atakuje Dirk Westphal, siatkarz Cerrad Czarnych Radom, MVP tego meczu.
Atakuje Dirk Westphal, siatkarz Cerrad Czarnych Radom, MVP tego meczu. Łukasz Wójcik
W meczu 18 kolejki PlusLigi siatkarzy, Cerrad Czarni Radom pokonali w Bielsku-Białej tamtejszy BBTS 3:0 (25:17, 25:17, 25:19).

BBTS - Cerrad Czarni 0:3 (17:25, 17:25, 19:25).

BBTS: Pilarz 0, Bućko 5, Kapelus 8, Ferens 11, Sobala 3, Polański 4, Czauderna (libero), Dębiec (libero) oraz Neroj 3, Błoński 4, Buniak 1.

Cerrad Czarni: Kampa 2, Oivanen 20, Żaliński 6, Westphal 14, Pliński 6, Grzechnik 7, Kowalski (libero) oraz Kędzierski, Bołądź.

Pierwsze dwa sety bez historii, przebiegające pod dyktando radomian. 25 punkt dla radomian w pierwszym secie zdobył po kontrze Dirk Westphal. Podobnie było w drugiej partii, kiedy reprezentant Niemiec kiwką zakończył seta.
W trzeciej partii gospodarze zaczęli grać lepiej i prowadzili już 11:7. Nasi siatkarze zaczęli odrabiać straty i na drugą przerwę techniczną schodzili już prowadząc 16:15. Przy stanie 20:18, bardzo ważny punkt zdobył atakujący Mikko Oivanen i radomianie byli już bardzo bliscy wygranej w tym secie i w całym meczu. Całe spotkanie zakończył ponownie Mikko Oivanen, któremu piłkę wystawił Daniel Pliński.
MVP mecz został Dirk Westphal, przyjmujący Cerrad Czarnych Radom.