Pierwsze historyczne derby w żeńskim futbolu. Górą Sportowa Czwórka

/SzS/
W derbach oba zespoły walczyły bardzo zacięcie. Sporego pecha miała Aneta Podsiadła (pierwsza z lewej), która z powodu kontuzji wcześniej musiała zejść z boiska.
Pierwsze historyczne derby Radomia w pierwszej lidze piłki nożnej kobiet zakończyły się zwycięstwem Sportowej Czwórki Radom. Rewanż na wiosnę.

Zamłynie ZA Kombud SA Radom - Sportowa Czwórka Radom 1:2 (1:1), Zychla 17 - Chrzanowska 15, Zielińska 77.

Zamłynie: Kobuz - Kacprzak, Podsiadła (35 Trzos), Jurczak, Marcinkowska, Kuśmierczyk, Janicka, Bernat (76 Sławińska), Różalska, Zychla, Nowek.

Czwórka: Kowalczyk - Jaworska, Chrzanowska, Adamska,. Gierczak, Markowska, Zielińska, Barańska (46 Gryko), Jarosz (90 Wójtowicz), Nowakowska (86 Stanik), Płokita.
Derby w żeńskim futbolu spotkały się ze sporym zainteresowaniem kibiców. Przed przerwą lekką przewagę miały zawodniczki Zamłynia, ale to rywalki pierwsze strzeliły do siatki. Katarzyna Chrzanowska zdecydowała się na strzał z 18 metrów i piłka wpadła pod poprzeczkę.

Odpowiedź Zamłynia była błyskawiczna i za chwilę po strzale Anety Zychli był remis. Kilka minut później kontuzji doznała stoperka Zamłynia, Aneta Podsiadła i obrona gospodyń nie była już tak solidna. Druga połowa była bardziej wyrównana, ale po Aleksandra Zielińska zdecydowała się na rajd lewą stroną boiska, strzeliła na tyle mocno, że piłka przeszła przez ręce Anny Kobuz i radości zawodniczek Czwórki nie było końca.

W innych meczach: Praga Warszawa - Bronowianka 3:5, Gol Częstochowa - Starówka Nowy Sącz 2:0, MUKS Tomaszów Mazowiecki - Podgórze Kraków 4:0, Widok Lublin - Unia II Racibórz 4:1.