Piłka nożna. Orzeł zremisował z Powiślanką na inaugurację Tymex Ligi Okręgowej. Zobaczcie zdjęcia!

Łukasz Kościelniak
Orzeł Wierzbica zremisował z Powiślanką Lipsko 1:1 w meczu pierwszej kolejki Tymex Ligi Okręgowej. Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy ruszyli na bramkę Powiślanki. To przyniosło jednak efekt dopiero w 36. minucie, gdy do siatki gości trafił debiutant, Przemysław Rogala. W drugiej połowie ekipa Tadeusza Krawca zaprezentowała się zdecydowanie lepiej, nieustannie atakowała bramkę Sebastiana Przytuły i w końcu wyrównała w 57. minucie, gdy na listę strzelców również wpisał się debiutant, Oskar Brociek. Ten sam gracz w końcówce miał piłkę meczową, ale z dwóch metrów nie trafił głową w światło bramki. Pecha miał też Karol Zięba - futbolówka po jego uderzeniu głową odbiła się od słupka. Orzeł Wierzbica - Powiślanka Lipsko 1:1 (1:0)Przemysław Rogala 36 - Oskar Brociek 57. Orzeł (skład wyjściowy): Przytuła - B. Ankurowski, Dziurzyński, P. Ankurowski, Czarnecki, Jaworski, Kosela, Rogala, Stąpor, Więczasek, Woźniak. Powiślanka (skład wyjściowy): Kozłowski - Włoszczak, Zięba, Bzikot, Cieciura, Bajor, Brociek, Gardynik, Król, Ogonowski, Mikołajek. Łukasz Kościelniak