Piłka nożna. Radomiak Radom wygrał z Chrobrym Głogów! Nasza relacja minuta po minucie

Łukasz Kościelniak
Radomiak Radom gra z Chrobrym Głogów.
Radomiak Radom gra z Chrobrym Głogów. Łukasz Kościelniak
W sobotę kolejny ligowy mecz rozegrali piłkarze Radomiaka Radom. Ekipa Dariusza Banasika w ramach 25. kolejki Fortuna 1. Ligi pokonała na własnym boisku z Chrobrym Głogów. Zapraszamy do zapoznania się z relacją live z tego spotkania

Radomiak Radom - Chrobry Głogów 2:0 (1:0)
Michał Kaput 42, Patryk Mikita 88.

Radomiak: Miszta - Jakubik, Cichocki, Świdzikowski, Banasiak - Michalski, Kaput, Karwot (64' Lewandowski), Makowski, Mikita - Fundambu (66' Sokół).

Chrobry: Szromnik - Michalec, Kozak (46' Banaszewski), Drewniak, Mandrysz, Ilków-Gołąb, Ziemann, Benedyczak, Praznovsky, Stolc, Kowalczyk (60' Piotrowski).

90+4' - koniec spotkania! Radomiak wygrywa z Chrobrym i inkasuje kolejne trzy punkty! W środę zieloni zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.

90+2' - trzecia zmiana w Radomiaku. Za Mikitę wszedł Michał Grudniewski.

90+1' - ale zamieszanie pod bramką Radomiaka po rzucie wolnym! Z najbliższej odległości w światło bramki nie trafił Banaszewski.

90' - sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył cztery minuty.

90' - kolejny kartonik, tym razem dla Mateusza Michalskiego.

88' - Patryk Mikita nie pomylił się z jedenastu metrów!

87' - rzut karny dla Radomiaka! W polu karny faulowany Dominik Sokół. Żółtą kartką ukarany Michał Michalec.

84' - arbiter dał też żółtą kartkę trenerowi Banasikowi.

82' - faul Kaputa przed polem karnym. Sędzia Marciniak ukarał go drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

75' - przerwa na wodę. Dużo pretensji do pracy arbitra ma trener Dariusz Banasik.

73' - coraz groźniej pod polem karnym Radomiaka...

67' - sprzed pola karnego uderzył Makowski, ale piłka minęła słupek bramki Szromnika.

66' - minęło 120 sekund i kolejna roszada. Za Fundambu pojawił się Dominik Sokół.

64' - zmiana też w Radomiaku. Za Meika Karwota na boisko wszedł Mateusz Lewandowski.

60' - druga zmiana w Chrobrym. Za Damiana Kowalczyka na murawie pojawił się Damian Piotrowski.

55' - Radomiak oddał inicjatywę Chrobremu. Na razie jednak goście nie potrafią przebić się pod bramkę Miszty.

50' - druga żółta kartka dla Radomiaka. Tym razem kartonik obejrzał Meik Karwot.

46' - piłkarze już na murawie, w zespole Chrobrego jedna zmiana. Za Miłosza Kozaka wchodzi Maksymilian Banaszewski.

45+2' - koniec pierwszej połowy. Po dobrej grze Radomiak prowadzi 1:0.

45' - do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył dwie minuty.

42' - można powiedzieć wreszcie! Piłkarze Radomiaka powalczyli o piłkę, ta trafiła do Kaputa, który strzałem z dystansu pokonał Szromnika.

38' - pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za przerwanie korzystnej akcji ukarany został Michał Kaput.

30' - kolejne minuty bez interesujących sytuacji. Piłkarze mają obecnie przerwę na wodę.

19' - coraz większa przewaga Radomiaka. Dobre dośrodkowanie z prawej strony Damiana Jakubika, głową uderzył Fundambu, ale trafił wprost w Michała Szromnika.

15' - na razie gra toczy się głównie w środku pola.

7' - od razu odpowiedzieli goście! W sytuacji sam na sam znalazł się Adrian Benedyczak, ale wprost spod nóg futbolówkę wygarnął mu Cezary Miszta.

6' - świetna kontra zielonych! Merveille Fundambu podał do wychodzącego na wolną pozycję Rafała Makowskiego, ten chciał jeszcze odegrać do Fundambu, ale podanie zostało zablokowane przez defensywę gości.

1' - pierwszy gwizdek arbitra już za nami.

12:38 - obydwie drużyny już na boisku, za chwilę początek spotkania.

12:34 - dzisiejsze spotkanie poprowadzi Tomasz Marciniak z Płocka. Na linii pomagać mu będą Krzysztof Nejman i Bolesław Rosa. Sędzią technicznym jest Łukasz Szczech.

12:32 - witamy bardzo serdecznie ze stadionu przy ulicy Narutowicza, gdzie już za kilka chwil rozpocznie się mecz Radomiaka Radom z Chrobrym Głogów. Na relację z tego spotkania zaprasza Łukasz Kościelniak.

Wygrana Radomiaka z Chrobrym Głogów na zdjęciach!