Piłka nożna. Remis na inaugurację Tymex Ligi Okręgowej. Centrum Radom - Zawisza Sienno 1:1 ZDJĘCIA

Łukasz Kościelniak
W piątkowy wieczór rozpoczął się nowy sezon Tymex Ligi Okręgowej. Centrum Radom na własnym boisku zremisowało z Zawiszą Sienno 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. W 35. minucie z bliska do siatki trafił Bartłomiej Kaczkowski. Radomianie w drugiej połowie mieli wiele sytuacji bramkowych, ale nie potrafili ich wykorzystać. To zemściło się w 88. minucie, gdy jeden punkt ekipie z Sienna zapewnił Michał Klaus. - Mecz zaczął się od dwóch szans bramkowych dla gości. Później objęliśmy prowadzenie, ale w końcówce popełniliśmy głupie błędy, nie przerwaliśmy akcji i ostatecznie straciliśmy bramkę, która kosztowała nas dwa punkty. Taka jest piłka, gramy dalej - mówi Dariusz Różański, trener Centrum Radom. - Bardzo dobry mecz, jestem zadowolony z postawy swoich graczy. Myślę, że remis jest zasłużonym wynikiem - ocenił Krzysztof Sieczka, szkoleniowiec Zawiszy Sienno. Centrum Radom - Zawisza Sienno 1:1 (1:0)Bartłomiej Kaczkowski 35 - Michał Klaus 88. Centrum (skład wyjściowy): Bochniewski - Grylak, Szczepański, Wiatrak, Budziński, Kasprzyk, Blank, Pacyna, Kaczkowski, Jedynak, Zakrzewski. Zawisza (skład wyjściowy): Chadała - Kubiak, Lasocki, Tusiński, Dąbrowski, Strąk, S. Klaus, Sobczyk, Borcuch, Kutera, M. Klaus. Łukasz Kościelniak