Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W piątkowy wieczór rozpoczął się nowy sezon Tymex Ligi...

Piłka nożna. Remis na inaugurację Tymex Ligi Okręgowej. Centrum Radom - Zawisza Sienno 1:1 ZDJĘCIA

Centrum Radom zremisowało na inaugurację Tymex Ligi Okręgowej z Zawiszą Sienno 1:1

W piątkowy wieczór rozpoczął się nowy sezon Tymex Ligi Okręgowej. Centrum Radom na własnym boisku zremisowało z Zawiszą Sienno 1:1.

Gospodarze objęli prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. W 35. minucie z bliska do siatki trafił Bartłomiej Kaczkowski. Radomianie w drugiej połowie mieli wiele sytuacji bramkowych, ale nie potrafili ich wykorzystać. To zemściło się w 88. minucie, gdy jeden punkt ekipie z Sienna zapewnił Michał Klaus.

- Mecz zaczął się od dwóch szans bramkowych dla gości. Później objęliśmy prowadzenie, ale w końcówce popełniliśmy głupie błędy, nie przerwaliśmy akcji i ostatecznie straciliśmy bramkę, która kosztowała nas dwa punkty. Taka jest piłka, gramy dalej - mówi Dariusz Różański, trener Centrum Radom.

- Bardzo dobry mecz, jestem zadowolony z postawy swoich graczy. Myślę, że remis jest zasłużonym wynikiem - ocenił Krzysztof Sieczka, szkoleniowiec Zawiszy Sienno.

Centrum Radom - Zawisza Sienno 1:1 (1:0)
Bartłomiej Kaczkowski 35 - Michał Klaus 88.

Centrum (skład wyjściowy): Bochniewski - Grylak, Szczepański, Wiatrak, Budziński, Kasprzyk, Blank, Pacyna, Kaczkowski, Jedynak, Zakrzewski.

Zawisza (skład wyjściowy): Chadała - Kubiak, Lasocki, Tusiński, Dąbrowski, Strąk, S. Klaus, Sobczyk, Borcuch, Kutera, M. Klaus.

Małysz musi przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Trener zrezygnował! A miał być sukces