Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bardzo ważne zwycięstwo w meczu 8. kolejki czwartej ligi...

Piłka nożna. Ważne zwycięstwo Zamłynia Radom. Beniaminek pokonał Wilgę Garwolin. Zobacz zdjęcia!

Bardzo ważne zwycięstwo w meczu 8. kolejki czwartej ligi odniosło Zamłynie Radom. Beniaminek pokonał na własnym boisku Wilgę Garwolin 4:2 (2:1). Goście przez większość spotkania grali w osłabieniu - najpierw w 10, po faulu bramkarza poza polem karnym, a potem w 9, gdy czerwoną kartkę za wulgarne słowa w stosunku do arbitra obejrzał. Mimo to goście ambitnie walczyli i nie poddali się. Ostatecznie jednak komplet punktów pozostał w Radomiu.

- Cieszę się ze zwycięstwa. To dla nas bardzo ważne punkty, ale w drugiej połowie nie zagraliśmy najlepiej. Musimy to przeanalizować, zwłaszcza, że graliśmy w przewadze dwóch zawodników - powiedział Marcin Sikorski, trener Zamłynia Radom.

Dzięki zwycięstwu, Zamłynie zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą czterech punktów do prowadzącej Mazovii Mińsk Mazowiecki. Obydwie ekipy zmierzą się ze sobą w następnej kolejce.

Zamłynie Radom - Wilga Garwolin 4:2 (2:1)
Daniel Barzyński 15, Mateusz Midzołek 33, 74, Dominik Woźniak 65 - Przemysław Alot 33, Sebastian Papiernik 66 (k).

Zamłynie: Kołodziejski - Szary, Moskwa, Chudziński, Woźniak, Nowocień, Kubica, Lech, Midziołek, Barzyński, Szubiński oraz Prasek, Kołodziejczyk, Oparcik, Popiel, Bawor.

Wilga (skład wyjściowy): Wasążnik - Kozikowski, Gac, S. Papiernik, Paszkowski, Talar, Piesio, Alot, Piotrowski, D. Papiernik, Sitarek.

Czerwone kartki: Dawid Wasążnik (18. minuta, za faul poza polem karnym), Filip Gac (41. minuta, za wulgarne słowa do sędziego).

Oliveira zaskakująco odpowiedział Gamrotowi: „Nie patrzę wstecz, ale do przodu”

NOWE

Otwarcie sezonu ogródkowego na OFFie  [ZDJĘCIA]

NOWE
Otwarcie sezonu ogródkowego na OFFie [ZDJĘCIA]

Polecamy

Ekwadorczyk Jhonatan Narvaez zwycięzcą pierwszego etapu wyścigu Giro d'Italia

Michał Bryl i Bartosz Łosiak bez sukcesu w Brazylii. Porażka w meczu o ćwierćfinał