Piłkarski Puchar Polski. Broń Radom przegrała 0:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Czerwona kartka dla Dominika Leśniewskiego - ZDJĘCIA

Fragment meczu, Broń - Pogoń.
Fragment meczu, Broń - Pogoń. Włodzimierz Łyżwa
W meczu ćwierćfinałowym piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu mazowieckiego, Broń Radom przegrała 0:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Michał Strzałkowski 10.
Broń:Młodziński - Ziemak, Kventsar, Machajek, Wicik, Nogaj (82 Oparcik), Czarnota, Winiarski, Leśniewski, Czarnecki, Śliwiński (90 Lis).
Pogoń: Przyrowski - Pietraszek (74 Grabowski), Łoś, Broniarek, Rakowski, Jaroń, Gulczyński, Ratajczyk, Szymański, Nnamani, Strzałkowski.
Czerwona kartka: Leśniewski (86 minuta, Broń).
Żółte kartki: Czarnecki, Kventsar (Broń).
Sędziował: Kamil Baranowski (Siedlce).
Widzów: 0.

Piłkarze Broni Radom przegrali z Pogonią Grodzisk i odpadli z pucharowych rozgrywek.
Dość szybko stracili gola, podopieczni trenera Dariusza Różańskiego piłkarze radomskiej Broni. W polu karnym bramkarza Pawła Młodzińskiego pokonał Michał Strzałkowski. Nim padł gol dla Pogoni, mocnym strzałem z 20 metrów bramkarza gości Sebastiana Przyrowskiego próbował pokonać Przemysław Nogaj.
Dalsze minuty pierwszej połowy, to dobra, szybka gra z obu stron. Kilka razy było groźnie zarówno pod polem karnym gospodarzy, jak i gości, ale obaj bramkarze, notabene wychowankowie Pilicy Białobrzegi spisywali się bez zastrzeżeń. Warto zaznaczyć, że zarówno Paweł Młodziński, jak i Sebastian Przyrowski urodzili się w tym samym 1981 roku. Kilka miesięcy starszy jest golkiper Broni Radom.
W 86 minucie za krytykowanie orzeczeń sędziego czerwoną kartką został ukarany Dominik Leśniewski.

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami